www.sudzibas.lv Nail Express Nekad neejiet uz Nail Express Spicē!

Nail Express - Nekad neejiet uz Nail Express Spicē!

Nekad neejiet uz Nail Express Spicē. Pirmkārt, ar nagu vīli man 3 pirkstus norīvēja tā, ka sāka asiņot.2.Gēlu uz nagiem uzlika šķībi, 3. baltais gēls tika norīvēts, palika pleķi. Beigās man uzlika spīdumus, lai "plankumus neredzētu". Ārprāts, tādas šausmas mūžā nebiju izjutusi...

J

J Jolanta 12.01.2006

Iedomajies, kas butu, ja izveletos pedikiru!!!

I Iveta 17.05.2006

Jaa!! Pilniigi piekriitu, ka tur manikiiru taisa ar cuukas kaaju!! Man, savukaart, nemaz nepajautaajot, no kantainiem nadzinjiem, noviileeja ovaalos, sagrieza triis pirkstus, pat neatvainojaas!! Ne, nopuleeja..neko!! Briesmiigi jutos, kaa uz konvejiera!!

A Astra 02.08.2006

Un pieraksta sistēma vispār netiek ievērota, ja es atnācu 10 minūtes atrāk, bet iepriekšējā dāma kavēja 50 minūtes, man piedāvāja stundu 10 pagaidīt, cik mīļi...ar tādu attieksmi..cūkas

A Anna 30.12.2006

Arii nesen biju iegaajusi uz manikiiru sajaa nail express. Man parasti manikiiru taisa stundu. Meistare man to visu izdariija pa 20 minuuteem. Pat nagus paguva nokraasot. Tas izskatiijaas tik sausmiigi, labi ka veel nepaluudzu sarkanajaa kraasaa nokraasot. Tik pat labi es vareeju pati sev to visu izdariit, ko vina izdariija man. Paskatoties uz nagiem peec stundas vareetu domaat, ka nagi nav aizskarti vismaz nedeelju.

I Inga 03.01.2007

Es pilnībā pievienojos iepriekšējām rakstītājām. Līdz šim, taisot manikīru, ja man sāka asiņot nadziņi meistars atvainojās, kārtīgi nodezinficēja un iedeva atlaidi, bet šeit man lika justies vainīgai, ka tā sanāk, nerunāsim jau par tām sāpēm, kas bija jāpārcieš. Man vīrs bija sagādājis skaistu dāvanu - Nail Express dāvanukarti ar visām ekstrām gēla nadziņiem. Gala rezultātā nācās vēl piemaksāt, tā arī nesapratu par ko. manas vēlmes īpaši netika ņemtas vērā. Žēl, ka viena meistara dēļ rodas tik negatīvs iespaids par salonu.

S Sabīne 27.02.2007

Uzliku gēla nadziņus, it kā viss ok, tikai pēc 3dienām uz tipša ir kkādas plaisas, liekas pārlūzīs vertikāli uz pusēm. Aiziešu pie meistares pajautāšu ko var līdzēt, bet nākamreiz nagus domāju, ka likšu citur! Pārsteidz arī tas, ka uzlika nepilnās 2 stundās. Nu jā, tipsis ir mazliet šķībi uzlikts.

M mi 27.02.2008

Delala tam francuzkij pedikjur mne o4enj ponravilosj, sdelala vse xoro6o, akkuratno, krasivo! Odin raz delala v kolonne v origo, eto uzas nikogda ne delajte tam, sdelala za 15 minutj, uzasno!

A Anzhelika 29.12.2009

Bila v Nail Express v Origo na chistke lica. Xuzhe eshe nichego ne bilo, ja ponimaju, chto lico mozhet bitj krasnoe, no ne nastoljko. i derzhalosj takoe ne 2 dnja, a dve nedeli, i to pochistili mjagko govorja figovenjko.