Nabukas (virtuves mēbeles)

iesaku NEPASŪTĪT virtuves mēbeles šajā lietuviešu uzņēmumā (Brīvības 155)!!!!! Lai gan dizainere tur ir ok, katastrofāla ir klientu apkalpošana un izpildes termiņi un līgumsaistību izpilde! Neviens pat nepapūlas painformēt, ka piegāde tiks kavēta, ka radušās kādas problēmas..uz maniem n-tajiem zvaniem neviens sakarīgi pat nepapūlas atbildēt vai ko pasolīt, atbildīgās pesonas ir nemitīgi izgājušas un direktore jau nemitīgi slima... Lai gan finansiāli līgumsaistības no manas puses ir izpildītas jau sen, uz manu kārtējo zvanu, man tiek jautāts " Vai jums to mēbeli vajag?"....... tālāk laikam nav kur iet!!!! Izskatās, ka šajā uzņēmumā strādājošiem ir uzaudzēta bieza āda, kas prasa citu pieeju..