Mz Būve - Krāpšanu

Uzņēmums neizmaksā līgumā norādīto summu, maksā nelikumīgi melno algu aploksnē kuru tāpat nesaņem visu un tiek solīts ka būs.
Mistiski samazina h likmi.
Aizejot no darba vairāki cilvēki nēesam saņēmuši algas un uz tel. Zvaniem vairs neatbild.
Krāpniecības uzņēmums un nodokļu čakarētāji!

G guntis kukainis 18.08.2020
Krapsana

Neizmaksā algu. Jau vairākus mēnešis!

G guntis kukainis 18.08.2020

MZ būve. Krāpnieks. Nekad neieteiktu sadarboties ar šo firmu. Diemzēl mums daudziem bija rūkta pieredze,to piedzīvot

M Maris semjonovs 20.01.2021

Sadas sudzibas neko nevar atrisinat. Tadi ka Matis no M&Zbuves jasoda savadak .Ja jau menesiem nemaksa un visu laiku melo ,tad ko no vina var vel gaidit .

M Maris semjonovs 03.02.2021

M&z buve ir neliesi un krapnieki ,viniem vienalga ko apkrapt gan savus darbiniekus gan klientus, zinu no savas pieredzes!

M Maris semjonovs 03.02.2021

Tada firmina ka m&z buve ganjau driz pazudis , bet neuzkeraties uz vinu vaditaju , matisu vins visus cakares talak

K krapnieki M&Z Būve 10.03.2021

Tur vajag rakstit sudzibu uz sievu Zane uzvardu nezinu strada Cenukluba Riga . Tadus cilvekus vajag atlaist no darba. ka viņu tur vel tur? Tad sanak ka Cenuklubu viņa ari apčakare