www.sudzibas.lv myefamily.info Nav sudziba, bet parsteigums

myefamily.info - Nav sudziba, bet parsteigums

Gribēju tikai padalīties ar savu veiksmes stāstu - neticēju šādām lietām agrāk un tādēļ man tas ir liels pārsteigums! :)
www.myefamily.info --> multi līmeņu marketinga portāls --> ieteica man mana draudzene, kolēģe - iesākumā skatījos skeptiski, jo man šādas lietas ir svešas, bet, kad sāku lietot šo portālu - man par brīnumu - savu samaksāto nepilno latu esmu jau sen atpelnījis vairākkārtīgi - iesākumā likās, ka tā ir kārtējā šmaukšanās kā jau tas šodien notiek, bet šodien man tiešām acis ir lielas, jo viss ko es izdarīju - kārtīgi izlasīju instrukciju (diemžēl pieeama tikai angļu valodā, bet pēc rūpīgas patulkošanas tiku arī ar to galā), piereģistrējos un samaksāju nepilnu latu - un par nepilnām 2 nedēļām esmu jau nopelnījis vairāk kā 20Ls - patiesībā neko daudz nedarot - esmu tikai ieteikusi šo portālu pārējiem 3 kolēģiem!

Tiešām iesaku pamēģināt - bet iepriekš notiekti izlasiet instrukcijas, jo man pašā sākumā nekas nebija skaidrs kas jādara un kas tas vispār tāds ir - pietam - domāju, ka savu latu tā arī vairāk neredzēšu - laikam brīnumi tomēr vēl notiek! :)

D Dailis Bezvārdis 22.02.2012

Kārtējais lohatrona piedāvātājs ! Vai Tev draudziņ neliekās, ka, tas izklausās diezgan pastulbi !? Nu, vinnēji divdesmit latu un ko, tagad tik perfekti jāizstāsta, jāapmuļļā tā tēma, ka nezin jau vairs kā izslavēt ! Cerams, ka vismaz brīvdienu darba devējs iedeva par atsauksmi ?

Sardele 22.02.2012

Haha, divās nedēļās VESELI 20 LS?!? Ēuu... grīda... tas ir vienkārši vāks, kāda varka...