www.sudzibas.lv My fitness dzelzavas klubu vadītāja slikta attieksme pret klientiem un darbiniekiem

My fitness dzelzavas klubu vadītāja - slikta attieksme pret klientiem un darbiniekiem

ļoti nepatīkams cilvēks, slikti izturas pret klientiem un darbiniekiem, visu laiku ņem sodus , izskatās ļoti nekopti , nemazgājas, klienti sūdzas, ka viņa slikti ož,slikti runā latviski, pieprsījums komanda my fitness pārskatīt viņas kandidatūru!

M Mixx 29.09.2023

bildē neizskatās netīrele, mati tīri, krekls arī .kas zina, vai ta ir vai nav nez.

E Ekaterina 1060 30.09.2023

kad cilvēks aiziet uz fotosesiju, skaidrs, ka izskatīsies labāk

M Mixx 29.09.2023

šitais regulāri pēc sviedriem smird un neuzskata par vajadzigu mazgāties. mute pēc sū.diem smird un saka visiem kam problēmas ar kuņģi smirdot mute, drausmas. Paduses viemēr smird.

Veronika Rudzinska 30.09.2023

Bābenes... Konkurente nevienam nepatīk. Vīrieti aizveda?

S Smadzen'sVaig? 30.09.2023

Viņa tev veci nocēla, ka tu tā uzēdusies?

L Loreta13 01.10.2023

Viktorija ir brīnišķīga vadītāja, kas vienmēr izskatās lieliski. Taisnīga un godīga. Izskatās, ka Jūs nelasāt līguma nosacījumus, un nevēlaties nest atbildību par savu rīcību.