www.sudzibas.lv Mustangs Apsardze Ielaužas māja izmantojot laikā reliktus

Mustangs Apsardze - Ielaužas māja izmantojot laikā reliktus

Ielaužas mājas apzog iekšiņas draud ka sagriezis tas pats pedofilais Mustang apsardze galvenā nāk atkal laupījumam pakaļ man no divu gadu vecumā jau tirgo manas iekšiņas notirgoja vienam no Vācijas pedofilam Mihaelam meitām kurš mani nogalināja ka tika apģērbta ar mani
Tagad atkal dāvanu no sirds zog un bojā
Ko lai pasaka viņai patīk tirgot bērnus vai piesavinat sev caur laikā reliktu apmuļķo laikā relikts nenormāla ātruma pārsniegšanas salasijas spējas no bērniem kā man tie pedofilie laikā reliktu vēsi to kuru apģērba Mihaelu mieru kur sportoja Latvijā un zāģa zob muskuļus
Istaba saurba plombi vēl prasa naudu
Nē naudu bet iekšiņas tapatas neparko
Daudzos par nelegālu ielaušanos māja un bojāšanu iekšiņam paldies par uzklausošanu pēc ip adreses atradisiet

Vairāk sūdzības par Mustangs Apsardze

K Klientamnavtaisnība 18.10.2020

Jūs savus medikamentus aizmirsāt iedzert?

S secinajumi 18.10.2020

tik nesakarīgs teksts, neko nevar saprast.

K kosrem 18.10.2020

Trakomājā, Tvaika ielā, i to sakarīgāk murgo!

Vagons Komā 18.10.2020

Wtf? Tas bija jocigakais ko es lasiju.

A aicis24 18.10.2020

Es jau no sākuma domāju,ka tavs kārtējais bezjedzīgais raksts,bet nē tev ir uzradies konkurents.

M Mošpietiek? 18.10.2020

👍😄

Sodiumbysulfate
Sodium clorate salte

Mani nobanoja vispar 😭😭😭😭

Tās ir nopietnas apsūdzības - ielaušanās, pedofīlija, orgānu tirgošana, cilvēku tirdzniecība, draudi. Jums nekavējoties jāvēršas policijā !

M MohawkUshanka 19.10.2020

Man līdzīga pieredze ar Mustangu, varu apstiprināt.