J JANIS 27.10.2006

MUSTANGS TIPA UZSKATA KA VINI IR APSARDZES FIRMA SMIEKLIGI TUR CILVEKIEM DARBA GRAFIKS IR MENESI STRADA MENESIS BRIVS UN ALGA IR 10Ls SUTKA.

J jurchiks 10.12.2009

Hehehe... kaarteejie latviesu jefinju gaajieni... nodirst darba deveeju pie kaa maizi pelnijis... Varu dereet, ka Juus esat vienkaarsi brutaali paarkaapusi apsarga pienaakumu un vienkaarsi uzvediibas normas darba laikaa un vietaa un taapeec arii kaa sunji patriekti un nevajag te liet fufeli, ja tagad seezat zem tilta, berzeedami rocinjas pie ugunskura un domaadami, ka arii minimaalaa aldzinja tagad nodereetu... taadi laiki! Klauni, paluugsu Jums nerakstiit man uz e-mailu, jo vienkaarsi noblokeesu Juusu slimos e-pastu murgojumus!!!

Visu cienu Mustang sefam un lai vinam viss izdodaas taa pat kaa liidz sim un veel labaak!

Ar cienu,
Ervins!

R Renars 03.03.2010

Sveicinati.Izlasiju jusu komentaru portala sudzibas.lv. Man tads jautajums tad mustangs ar naudam necakarejas? Vienkarsi man piedava vakaci taja firma.

I IQ 25.05.2010

Čakarējās un kā vēl, Tev paveiksies, ja dabūsi algu pēc mēneša, parasti ir jāgaida 2vus mēnešus, ja ne vēl ilgāk, jo redz objekts nepārskaitot :D Un ja objekts atsakās no apsardzes, tad vispār naudu nedabūsi, jo redz objekts nemaksā! Arī, tad ja saka, ka nauda nav pārskaitīta, pazvani objekta īpašniekam kurš pasaka, ka nauda jau nedēļu atpakaļ ir pārskaitīta, īsāk sakot darbinieki tur ir pēdējajā vietā!

I IQ 05.09.2010

Un vēl ja uzzinās, ka strādā vēl kādā darbā, tad draudēs un darīs visu, lai tikai izjauktu iespēju vēl kko nopelnīt! Tāpat atvelk mēnesī 20Ls pilnīgi visiem ne par ko! Nav pilnīgi nekādu sociālo garantiju, kad prasa naudu par slimības lapu, tad caur puķēm pasaka, ka var izmest no darba ja vēl ko tādu prasīs! Neiesaku nevienam šo darba vietu, jo reāli var nopelnīt ap 150Ls mēnesī strādājos sliktos apstākļos, maiņa ir 1nedēļa un pēctam nedēļa brīva

M miks 25.10.2010

Nu šī apsardze ir vnk unikāla sava personāla izvēlē! Birojā gan sastapos ar diametrāli pretējām personām - jauku un izpalīdzīgu sievieti un kad nedēļu vēlāk zvanīju atbildēja slāvs, kuram laikam sieva nekad nav devusi, un principā paskaidroja man ka es ar savu auto nedrīkstu ieraukt ciematā, kurā es dzīvoju, jo redziet mana civilsieva tikai tur oficiāli dzīvojot (piekrītu - māja viņas, bet es tur dzīvoju jau 4trus gadus!!!) un apsargam neesot jālaiž mani iekšā... Nu dotais apsargs protams arī slāvs un pilnīgi normāli un saprotami, ka nerunā valsts valodā, jo tas jau nahren nav nevienam nepieciešams!, man paskaidroja ka viņam nepatīkot mana civilsieva... Un turpinājumā es izdzirdēju plašu epitetu krājumu mātes valodā par savu sievu! WTF? Ar to jau vēl nepietiek! Pēc sava sacītā viņš vnk pagriežās un dotas savas būdas virzienā, protams mani neuzklausot vairāk, jo kas gan es tāds vispār esmu - neesmu jau apsargs, kuram no manas naudas tiek maksāta alga, nevaru visus dirst sūtīt un par maukām saukt... Brīdī, kad man vienkārši apnīk un es vēlreiz pieeju pie apsarga mājiņas (kurā viņš savas divu nedēļu maiņas laikā, ļoti labi izklaidējās ar kolēģi...) un pieklauvēju, lai vēlreiz censtos šo aunu pierunāt, ka es tomēr te dzīvoju un gribētu tikt iekšā ciemta teritorijā un turēt mašīnu savā garāžā ne uz koplietošanas ceļa (ziemas laikā!!!) mani sagaida durvju atsperšana, dienesta ieroča izbāzšana pie manas sejas un rupja pasūtīšana dirst!

Zinot mūsu iecirkņa inspektoru, kuram es ziņoju par apsarga rīkošanos ar ieroci viņš man paskaidroja, ka oficiāli viņam dienesta ieroča neesot, tātad viņš man nav draudējis! :D

tā es savu auto ik pa divām nedēļam uz šī te kropļa maiņām biju spiests atstāt neapgaismota ceļa malā... pēc kādiem diviem mēnešiem gan šis slāvs nozuda, bet apsardzes firmas vadības attieksme, neskaitot jauko un atsaucīgo dāmu, paskaidrojot, ka apsargam ir visas tiesības tā darīt un paša apsarga rīcību, gribētos "Pis-tangu" saukt par vienu nejauku kantori!

E Eseseseseeseseses 25.10.2010

nenjemos spriest par vsu citu, bet, astronaut, CIVILSIEVA NAV SIEVA, idinj, pravas te kacaa, bet ja pa 4iem gadiem neesi speejis to sievieti appeceet, tad nebriinies, ka sii apsardzei pasaka, lai tevi ciemataa ieksaa nelaiz. un par tavu nespeeju dazaadaas jomaas liecina tas, ka neesi speejiigs iebraukt teritorijaa, kur kaa pats izsakies, dziivo jau 4 gadus, delj kaut kada neaptesta apsarga. es arii dzivoju ciemataa, kurs ir apsargaats un man tadu problemu nekad nav bijis. aaa, bet tas varbuut tapec, ka man atskiriibaa no tevis, alfonss, taapat kaa tai sievietei pieder maaja...

M miks 26.10.2010

Nu > eseseseseseses... Tu jau esi pārtēsts! Skaties, ka pašam nesanāk, ka draudzeni, sievu, mīļāko vai chali tavējo "laipni" palūgs palikt uz ielas...

Bet pēc tava rakstīšanas stila izskatās, ka esi vientuļs cilvēks, kam tiešām ir tuva šī firma! :)

O Oskars 14.12.2011

Es vienkārši nevaru :) sieva vienkārsi nejutās no tevis apmierināta un pasauca kādu citu vizītē un pateica lai nevienu neielaiž :) cik viss beigu beigās ir vienkārši

N Nezināms X 06.12.2012

Labdien!

Palasot iepriekš rakstītos komentārus gribētos konemtēt:

1. Sliktus komentārus raksta tikai neapmierinats darbinieks, kurš par savu nolaidību darba vietā vai nu nav saņēmis samaksu vai ir saņēmis sodu, lai gūtu mācību un tiktu disciplinēts! Ja labi strādā, nekad nebūs problēmas ar algas saņemšanu.
2. Par Mustangu varu pateikt, ka ir cilvēki kas strādā pat vairāk kā divus gadus, ne vienu reizi netika neizmaksāta vai aizturēta alga - vienkārši vajag strādāt!
3. Par to, ka apsargs neielaida ciematā cilvēku, kuram tajā ciematā nepieder neviens īpašums un īpašuma saimniecie (kura maksā par apsardzi) nevēlas, lai šī persona atrastos viņas īpašumā ir tikai pašsaprotami un apsveicami! Vairāk tādus apsardzes darbineikus, kas pilda savus tiešos pienākumus. Tas, ka "itkā rupji" izturējās, arī var būt saprotams, jo spriežot pēc cilvēka rakstītā komentāra viņš jebkuru būtu izvedis no pacietības!

Mustang Apsardzei tā turpināt un veiksmi!

Ar cieņu,
Igors