www.sudzibas.lv Mundus travels Ceļojums uz Slovākiju bez iespējas kritiskā situācijā apmeklēt wc

Mundus travels - Ceļojums uz Slovākiju bez iespējas kritiskā situācijā apmeklēt wc

30 cilvēku grupa braucām ar Mudus Travels kompāniju uz Slovākiju.
Par pašu ekskursiju nevaru sūdzēties, bet par iespēju apmeklēt labierīcības gan.
Wc pieturas ne ātrāk kā ik pēc 3 stundām, kritiskos brīžos, kad kādam ir slikta dūša, vai arî vairs nevar izturēt, Mundus Travels solīto komfortu-wc autobusā-izmantot neļāva, kuru nu vel ārkārtas apstāšanos!
Ja jau piedāvājumā tiek solīta wc autobusā, tad ir jābūt iespējai to izmantot, kritiskos apstākļos!
Nemaz nerunājot par to, ka grupa nedzēra vairs nekādus šķidrumus, arī ūdeni, tikai tā iemesla dēļ, ka neapstāsies ātrāk kā pēc 3 stundām!
Cerams, ka veselības problēmas nevienam nebūs radušās!

veesaa007 08.07.2019

Zin kā- ja 30 pieauguši cilvēki nevar iztikt bez labierīcību apmeklēšanas 3 stundas, tad mani ieteikumi- 1) pārbaudīt veselību 2) nedoties ceļojumos. 3 stundu stoppauzes ir pat ļoti optimāli. Ja autobuss stāsies katru stundu, lai 30(!) cilvēki izčurināsies, tad ceļojums pagarināsies par diennakti.

L Liga Liepa 09.07.2019

Šinī grupā nebija tikai pieaugušie, bet arī bērni. Nav teikts, ka jāstājas ik pa stundai, bet gan par to, ka kritiskos apstàkļos nepietur.