Multikino Zelta nakts 6.10 - kino maratons

Labdien! Biju Multikino Zelta nakti 6.10 . Paliku shausmīgi neapmierināta ar šo pasākumu, jo bija neadekvāta organizācija. Pirmkārt, organizatori nespēja organizēt adekvāto citylife kodu apmainju pret biļetēm. -40 minūtes nostāvēju rindā, jo visās kasēs varēua pirkt popkornu un dzērienu, kas nebija vajadzīgs bet tikai trijās - apmainīt citylife kodus. Bet galvenais bija tas, ka netika dota adekvāta iespēja nodrošināt visus skatītājus ar vietām. Cilvēki sēdēja uz trepēm un pakāpieniem. Puse vispār nevarēja tikt uz nekādu seansu, nevis IZPLĀNOT, KO VIŅI ŠODIEN GRIB REDZĒT. cilvēki aizņēma rindu,lai tiktu uz filmu STUNDU iepriekš. ļoti savdabīga bija kārtība - dažreiz pēc seansa visi varēja palikt uz nākamo seansu tajā pašā zālē, dažreiz tika padzīti bez paskaidrojumiem "zāle ir jāatbrīvo, nedrīkstat te palikt". No savas puses gribu pateikt ka esmu vīlusies un nevienam neieteikšu šo pasākumu apmeklēt, brīdinot kā tas notiek. . Cerams, nākotnē viniem izdosies atrisināt problēmu ar cilvēku skaitu un rindām.

N

J jukka 08.10.2012

Da labi, jums debiliem ar tiem kuponiem bija specialas kases! Man prieksa staveja sieviete, kura bija sausmigi neapmierinata, ka visi perk popkornus un vel biletes (neliesi!) un vinai te ir kupons un vinai tagad bija jastav un vel jajiet pie citas kases! (starp citu, ta nebijat Jus?) Un dzirdeju darbinieka atbildi, no ka sapratu, ka jums bija VESELAS DIVAS DIENAS lai samainit savus s... kuponus, un vel pie tam PRIEKS JUMS IR SPECIALAS KASES! Vieniem bija 3 vai 4 kases atstatas ar visam noradem!
Es par jums gribu pasudzeties, vai nevar bez jums kka nakamaja reize? A to jus tur ta troksnojat!
Stav cilveks pie kasem, blakus kasei virsu ir 3 (vai 4...) milzigie ekrani ar citylife logo un blaustas "a kur ir noradits, ka man bija jajiet seit?"
Kad kuponos pardos smadzenes - no sirds iesaku nopirkt!

T topuchka 09.10.2012

Я тоже была на кино ночи и могу сказать, что единственный минус данного меропрятия, что залы для просмотра маловаты. Мы пришли на фильм "Шкатулка проклятия" и сидели на ступеньках, но даже это не омрачило картинку в общем. Единственное, что могу посоветовать, это на хорошие фильмы поставить побольше залы, 80 мест все же маловато. По поводу очереди я могу сказать, примерно зная какая будет обстановка приехали за полтора часа и были довольны. К счастью мы покупали сразу билеты и не создавали лишних проблем, задумываясь о его обмене!