Multikino - garās rindas

šodien aizvedu mazos uz Vāģiem2, seansa sākums 13:40, pēc biļetēm atnācām 13:20...Tajā brīdī strādāja viena kase, rinda no kādiem 10 cilvēkiem, kuriem katram pie rokas pa diviem, trim bērniem, attiecīgi katram vēl jāiegādājas popkorns, padzērieni, čipsi...13:30 atvēra vaļā otru kasi, kas neko daudz situāciju neuzlaboja, jo rinda jau bija divas reizes garāka. Protams, filmas sākums bija nokavēts, ievedu bērnus kino zālē, kurā jau bija tumsa, klupdami krizdami nokļuvām līdz savām vietām. Bērniem sarūgtinājums par to, ka filmas sākums nokavēts...un žēl tos daudzos cilvēkus, kuri palika stāvot aiz mums, kuri attiecīgi vēl nāca pa vienam iekšā apmēram 25 minūšu garumā. Skatītājiem sabojāta filmas skatīšanās, ienācējiem vēl vairāk nokavēts sākums. Jāsaka, ka mūsu ģimene jau otro reizi saskaras ar nepietiekamo darbinieku skaitu šajā kinoteātrī. Vismaz pašapkalpošanās automātus būtu uzstādījuši tiem, kuri vēlas nopirkt tikai biļetes...

K Kristaps 08.08.2011

Mums arī vienreiz tā bija uz filmu Gulivera Ceļojumiem

L Labi 08.08.2011

Labi, ka kāds neapmierinātais nesāka apšaudi!

S savējais 09.08.2011

Kinoteātris piedāvā iespēju iegādāties biļetes internetā un saņemt tās uz savu telefonu! Es izmantoju šo iespēju un rindās vairs nestāvu! Tāpēc kino sākumu nekad nekavēju! :D
P.S. Bet jā, to faktu, ka rindas pēdējā laikā Multikino ir lielākas, nekā tās bija sākumā, esmu novērojis! Tas laikam nozīmē, ka tomēr kino šajā vietā ir pieprasījums un vadībai būtu tomēr jāsāk domāt par personāla palielināšanu un arī apmācīšanu labākam darbam, citādi tas sāk bojāt koptēlu un beigu beigās klienti sāks pazust!!! :)

S Sanita 11.08.2011

Jā, zinu par iespēju iegādāties biļetes internetā, bet atlaides skolēniem tajā netiek piedāvātas un ne vienmēr ir nauda kontā, biežāk tā ir skaidrā veidā :)

T TavaSeja 13.08.2011

Forum cinemas gan sodien ar vagi 2 bija baigi feina pieredze. Ienakam ieksa kino tad gad filma oficiali sakas. Noperkam ticketus. Tad augsa bija jasmaida LIELA kaste un ta kaste iedeva bezmaksas big milk saldejumus. Kad iegajam zale (8 min pec oficiala sakuma) vel bija reklama. Bija labi- bezmaksas saldejums un mazak reklamas!