Multikino - apaklpošana

Šodien kopā ar māsu izlēmām aiziet uz kino un noskatīties jauno Harija Potera filmu 3D versijā. Esmu studente, bet māsa tiko kā beigusi vidusskolu un iesājusies universitātē.
Mums abām lūdza uzrādīt dokumentus. Es savu studenta apliecību biju aizmirsusi mājās, bet māsai tādas vēl nav, jo to jaunajiem studentiem izsniedz tikai no 1. septembra. Līdz ar to abas dabūjām pirkt biļeti par pieaugušo cenām, ne ar studentu atlaidi. Saprotu, ka pati vainīga jo atstāju apliecību mājās. Bet kas šādā gadījumā notiek ar tiem jauniešiem, kuri ir beiguši vidusskolu un iestājušies universitātē, bet nav vēl saņēmuši apliecības (jo tas nav vēl iespējams!)???
Kasiere gan teica, ka varot mums pārdot studentu biļetes, tikai zālē mēs netikšot ielaistas!
Darbinieces attieksme bija vispār "super" arī pēc tam, kad nopirkām pieaugušo biļetes un vēlējāmies iegādāties popkornu.
Kad iegājām beidzot savā zālē, bija grūtības atrast savas vietas, jo zālē valdīja piķa melna tumsa (pēc tam sāka rādīt reklāmas) un ne rindu, ne krēslu numuriņus nebija iespējams redzēt. Tad nu sēdi, kur sirds kāro, līdz kāds nedzen tevi ārā.
Šo kinoteātri apmeklēju otro reizi, bet vai to darīšu atkārtoti, neesmu pārliecināta...

S savējais 03.08.2011

Kāpēc māsa nepirka skolēnu biļeti?! Ak jā - nebija līdzi skolēnu apliecības!!! Varbūt tad jāatceras, ka ja gribas izmantot atlaides, kas pienākas konkrētai cilvēku grupai (šajā gadījumā skolēniem un studentiem), tad paņemiet līdzi apliecības?! :)

Kas attiecas uz piķa melno tumsu - piekritīšu, kad sākas reklāmas, tad tiešām zālē ir pagrūti saskatīt rindu numurus, kas gan ir normāli izgaismoti uz grīdas, gan sēdvietu numurus... Multikino derētu padomāt par viegla apgaismojuma atstāšanu zālē, kamēr uz ekrāna tiek raidītas reklāmas.. :)

A ainars 22.09.2011

ai tur viss ir sūds

Q qew 21.11.2011

1. Noteikumi ir noteikumi - ja esi studente, pierādi to uzrādot attiecīgo dokumentu
2. Uz seansu jānāk laicīgi, līdz ar to nebūs problēmu atrast savu vietu