Mūkusalas Biznesa Centrs - Nepamatota sodīšana

Iesaku neapmeklēt biroja ēkas Mūkusalas ielā 42A (tur ir arī Tele2 apkalpošanas centrs). Tur nav kur nolikt mašīnu, ilgi riņķoju, kamēr 1 brīvu vietu rindā starp citām automašīnām, bet ne uz ietves, zālājos vai brauktuves vidū, atradu. Kad atnācu atpakaļ, uz stikla bija šāda lapiņa. Tā arī nesaprotu, vai tas kāds joks maksāt kaut kādai Raunas pagastā reģistrētai firmai, vai arī tas ir firmas Mūkusalas biroju centrs stils - savā mājas lapā reklamēt savas 900 stāvvietas, bet realitātē sodīt autobraucējus par apmeklēšanu.

K

A Azik99 27.09.2017

Bet tur jau gadiem ir maksas stāvvieta. Par to liecina plakāti un maksas automāti, kuri tur nav tāpat vien izvietoti. Protams, man arī nepatīk, ja man ir jābrauc uz tikšanos pie kāda no viņu īrniekiem un par to vēl jāmaksā. Jo alternatīvas, kur nolikt auto tur nav.

Работяга 27.09.2017

Ko tu rigas bomzis esi? Masinu nopirki, nekur nestrada, tikai brauka pa tiksanam vai sarunam... nav brinums ka nav atrast darbu, visadi brauka bezmaksas stavvietas mekle riga! Vel sudzibu uzraxti ka zvanot uz biznesu centru tevi ka logu parved uz maksas liniju!

C critical thinker 27.09.2017

firma var būt reģistrēta kaut mazpisāņos, kāds tam sakars? :D
kā var nepamanīt, ka tur ir maksas stāvvieta, par ko Jūs īsti sūdzaties?
jā, senāk tur bija bezmaksas biļete (uz kaut kādu laiku, neatceros), vairs nav. tur ar visu maksu, kā jau pareizi aprakstāt, vietu nevar atrast