Mūkupurva rajons, eksistē??? - Mūkupurva iela

Ir izrādās tāds rajons Rīgā kā Mūkupurvs kurš nezinu kāpēc nav atzīmēts kartē kā Mūkupurvs, bet citi blakus rajoni ir ar melniem burtiem apzīmēti kā Pleskodāle, Zolitūde, Šampēteris, bet Mūkupurvs ir tikai kā purva nosaukums uzrakstīts ar gaišiem burtiem, bet nav apzīmēts kā Rīgas rajons, lai gan tas ir Rīgas rajons, tāpat kā Ziepniekkalns, Zolitūde, Purvciems, un visi citi, tikai šis nezinu kāpēc vispār nekur netiek ne uzrādīts ne apzīmēts, bet tikai tā viena Mūkupurva iela.
www.apkaimes.lv portālā var mierīgi redzēt, ka šāds rajons eksistē un tas atrodas blakus Beberbeķiem un Lidostai ''Rīga'', bet kāpēc par šo vietu ir tik maz informācijas? Skaidrs ir viens, ka izlasot par to, un redzot arī to, viņš ir sliktā stāvoklī, ļoti mazattīstīts un ir kā nolemts nāvei, jo tur dzīvo tikai 118 iedzīvotāju, bet vienalga, jo tas arī ir Rīgas rajons, Rīgas apkaime kurai arī jābūt uzrādītai tāpat kā citām. Kāpēc www.ss.lv portālā, šajā portālā kur jauzrāda atrašanās vietas šis rajons nav uzrādīts?
Tiks būvēta Dinamo arēna blakus Lidostai, bet kāpēc netiek teikts ka tā teritorija ir Lidosta Rīga, bet nevis Mūkupurvs? Nesaprotu, kāpēc šī vieta netiek ne uzrādīta, ne izcelta, lai gan tas ir rajons.Spriežot pēc visa, visliktākais rajons Rīgā.

I inga 10.07.2011

Personigi man uz to vietu iet ir nepatikami. Tur no zolitudes gar SKY veikalu iet tiltins uz to mukupurva ielu un tur vienmer ir tukss un kadi reizem bomzi iet tapec tur nav ko gribet.

T ToInga 10.07.2011

Vajag tur sākt būvēt bomžiem patversmes un viss būs kārtībā. Ar laiku, kad visi darbaspējīgie būs aizmukuši, un palikuši tikai šo patversmju iemītnieki, ar lepnumu varēs šos rādīt ārzemniekiem, kādi bija kādreiz vietējie abprigēni.

Z Zeltīte 10.07.2011

Diez ko var prasīt no šī rajona ja tur pat nav neviena asfaltēta ceļa un izskatās graujoši.
Padomājiet cilvēki... Rīgas rajons kurā pat nav neviena normāla ceļa!!! Tajā vietā ceļš ir kā dziļos laukos, viss izbradāts un bedrains un kur nu vēl prasīt kaut ko ierakstīt kartē ja pat nav normālu ielu līniju šajā vietā tāpēc lai nebūtu apkaunojums tad arī saka labāk kā Lidosta Rīga, citādi tas Mūkupurvs ir tiešām viens netīrs purvs.

T ToZeltīte 10.07.2011

Kā Amerika sadzina indiāņus rezervātos, tā Latvijas jaunie saimnieki sadzīs latviešus purvos izveidotos geto. Tas notiks pavisam drīz-pēc ārkārtas vēlēšanām.

D Dacha Art 03.10.2019

Vieta ir ļoti laba, dabas rezervāts varbūt nav, bet dzīvniekiem patīk šī vieta un diezgan daudz var novērot tur tos.
Ļoti aplami, ka lielākā sabiedrības dala tā domā, jo ja nav cilvēka, nav vietas. Vieta ir tāda, jo ir ļoti liela visatļautība un patvaļība, kas liek domāt, ka tur dzīvo bomži un nekurienes cilvēki. Tā nav. Un ja mēs nedomāsim par savas izcelsmes esamību un necienīsim vēsturi un vērtības, tad mēs sevi nevaram saukt par šīs zemes un nacijas attīstītajiem.