www.sudzibas.lv Mucenieks.lv/ Jēkabs Mucenieks Slikts serviss, dizaina pakalpojumi

Mucenieks.lv/ Jēkabs Mucenieks - Slikts serviss, dizaina pakalpojumi

Pirms pāris mēnešiem uzsāku projektu ar dizaineri jēkabu mucenieku. Diziana teksti tika nodoti psd failā nevis eps failā, ko var rediģēt. Kad kontaktējos ar dizaineri par šo problēmu, jēkabs a. Mucenieks, grafiskais dizaineris, mani ignorēja caur epastu. Rakstot, caur facebook labu mana ziņa tika izlasīta, bet atbilde netika sniegta.
Dizaina darbi ir vidēji un nav lielas naudas vērti. Neietektu nevienam sadarbotiea ar dizaineri, kam, šķiet, ir svarīga tikai nauda, nevis rezultāts jeb dizains.

Hello, i highly suggest you to not order any design from this designs jēkabs a. Mucenieks and from his website http://mucenieks.lv/ because of lack of customer support and low quality designs with high price marks