www.sudzibas.lv MU MU Apkalpošana, ēdiena kvalitāte

MU MU - Apkalpošana, ēdiena kvalitāte

Biju aizgājusi pusdienās uz restorānu "MU MU" t/c "Domina".
Apkalpošana zem katras kritikas, viesmīle nevarēja teikumu latviski salikt un apkalpoja tā, it kā kāds viņu ar varu bija piespiedis strādāt. Ne'"lūdzu", ne "paldies".
Biju pasūtījusi kartupeļu pankūkas, kas peldēja eļļā un sālī, un visam pa virsu iekšā atradās saspraude. Lieki teikt, ka pēc tik ekstrēmas maltītes vēdersāpes ilgi nebija jāgaida.
Šis uzņēmums nav vārda "restorāns" cienīgs, un nevienam neieteiktu to apmeklēt.

ž

H harijs 17.02.2011

Ha Ha, - Tāpēc jau arī saucas MU MU

J Joske 17.02.2011

Piekrītu Harijam! ;)
Kurš tad nu nezina ko Gerasims izdarīja ar Mu-Mu?

Z Zinaida 17.02.2011

Ne jebi mu-mu!

H Ha-ha 17.02.2011

vienreiz pasūtīju tur baklažanus ... tik negaršīgu ēdienu es vēl nebiju ēdusi... baklažans bija pārcepts, rūgts, sāls vispār nebija, apēdu tikai baklažana pildījumu... noteikti vairāk tur neiešu :( lieki izmesta nauda

G gerda 08.03.2011

mums tur gadījās viesmīle, kas nolika uz galda 1 ēdienkarti (lai gan bijām 4 cilvēki) un, bakstot ar pirkstu pa to, knapi izburtoja latviski, ka "Šito mums nav" (laikam norādot uz to, ka šobrīd ir viena ēdienkarte tikai palikusi). hahaha. lieki teikt, ka aizgājām prom, tā arī neko nepasūtot.

V Valdis 05.08.2011

Zolitudes Mu Mu, zem katras kritikas... Margaritas pica, kurā solīts arī mozzorela siers, tādu neatradu, tomātu zupa no konservētiem tomātiem ar ļoti izteiktu konservu garšu, filadelfijas suši palikuši bez avokādo...apkalpotāja pie sušī neatnesa ne sojas mērcīti, ne trauciņu ne pat irbuilīšu...interjērs arī paplucis, galds saskrāpēts no visām pusēm... bet cenas... uhhhh, esmu vīlies! Neiešu pats un neieteikšu citiem.