AtrisinātaMS Invest - Krāpšana

Pēc ss.lv sludinājuma sazvanīju kompāniju SIA „MS Invest”, vienotais reģistrācijas numurs 40203398363, juridiskā adrese Lejas, Makstenieki, Garkalnes pagasts, Ropažu novads LV-2137, kuru uz statūtu pamata pārstāv tās valdes locekle Sanita Lazdāne, kas izīrē Visurgājējus Damperus un veic pārvadājumus objektos ar tehniku kas ir specifiska tehnika.

Vienojāmies telefoniski ka pirmdienā 08.08.2022 parakstam līgumu, ko attiecīgi izdarījām tiklīdz saņemām (Pirmdienas pēcpusdienā) un rēķinu arī apmaksājām un sarunājām ka otrdien braucam strādāt, taču lai paņemtu tehniku jāzina kur tā atrodas.

09.08.2022 visu dienu mēģinājām sazvanīt MS invest pārstāvi Māri 25580801 kurš necēla telefonu. Kas itkā esot atvaļinājumā.

Kā rezultātā tehnika nebija paņemama, pašā pēcpusdienā beidzot atsūtīja lokāciju kur atrodas tehnika. Nosūtījām treileri lai paņemtu tehniku un par cik tā bija pēcpusdiena tad strādāt nebija iespējams līgumā atrunātās stundas.

Aprunājoties ar pārstāvi nolēmām darbus uzsākt nākošās dienas rītā.

Tā ir pilnīgi normāla prakse ka vakarā atved lai no rīta strādātu.
Kompānija izsniedzot tehniku nedeva nedz pieņemšanas nodošanas aktus

Secinājums: kompānija paņēma avansu par 6 (sešu) dienu darbu- faktiski nostrādāja 2 dienas un dēļ tā ka tehnika it kā nevarot pabraukt jo lauks esot pa mīkstu tad nolēmām darbus apturēt.

Sazvanījām pārstāvi ka vedam atpakaļ jo tehnika nav piemērota darbam vai arī operatoram nesanāk izpildīt uzdevumu. Akceptēja ka viss ok lai vedam uz MS Invest bāzi, par cik mēs tehniku pildījām tad arī degvielu neatdeva.

Par cik atpakaļ aizvešanas diena bija izmuļļata un dienu nestrādāja taču sadaļām summu par nomu uz pusēm. Kā nekā dīkstāve. Tātad tās būtu 3 dienas par kurām varētu iet runa.

Taču iemaksāto avansu viņi uz uzskata ka nav jāatdod.

Visas nomas kompānijas nepiestāda rēķinus ja tehnika netiek paņemta vai objektā rodas kādas problēmas kā arī norāda informāciju kur tehnika būs paņemama.
Rēķini ir par periodu kad tehnika ir pie klienta.

Šajā gadījumā tīra Afēra zinot kā sagatavot līgumus, nekāda cilvēciskuma, maz tas ka objektā nestrādā, tad piesavinās degvielu un avansu.

Esiet uzmanīgi ar šo kompāniju Lasiet līgumus, un ziniet ka variet tik apkrāpti un jūsu iemaksātā nauda tiks pievākta balstoties uz līgumu kaut arī noruna bija pilnīgi cita.

Mēs paši esam nomas uzņēmums veicam tieši šādus pašus pakalpojumus ar savu tehniku un ne reizi neesam šādi rīkojušies. Ja darbi netiek veikti tad nauda tiek atgriezta.
Protams ka tiesvedība ir ilgs pasākums bet rūgtums ir pamatīgs kad brutāli piekrāpj, sarunājot vienu un darot citu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta RG123456 01.09.2023

Labdien
Lūdzu izņemiet sūdzību MS Invest, abas puses vienojās.
Liels paldies par portāla esamību.
Tas palīdzēja.

R

Komentāri (2)

latvieši! boļševiki! komunisti! 100%

M msinvestsia 05.01.2023

Degviela tika ielieta 50 eur apmērā un tika patērēta, avansa daļa, kas pārsniedza līgumā paredzēto termiņu, tika atmaksāta. MS Invest bija gatava sniegt pakalpojumu visu nedēļu, bet tieši klienta neprofesionalitātes dēļ tas nebija iespējams. Nevienā nomas punktā nav iespējams noslēgt līgumu par iekārtas nomu uz nedēļu, bet maksāt tikai par dienu, kad tehnika ir izmantota. Tā ir neslavas celšana. Sanita Lazdāne

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes