Mr.Murphy años - kerdīts

Ko darīt ar kretīniem kuri katru dienu sūta stulbus epastus ???
nākamais teksts pārkopēts.
Laba diena

Es esmu Mr.Murphy anos, JP no Honkongas priekšsēdētājs un Shanghai Banking Corporation Limited.

Mūsu klients, ģenerālis Zaiki Taha Abdel, uzņēmējs un arī, kas bija ar Irākas spēkiem, kas noteikta depozīta Divdesmit četri miljoni pieci simti tūkstoši ASV valsts dolāri tikai manā filiāle, paziņojumu skaits bija nosūtīts uz viņu, pirms karš, kas sākās 2005.gadā un arī pēc kara, bet, atbilde nāca no viņa. Mēs vēlāk konstatēja, ka kopā ar savu sievu un vienīgā meita General tika nogalināti kara laikā bumbas sprādzienu, kas skāra viņu mājās.

Pēc vairāk izmeklēšana tika arī atklāts, ka beigās ģenerālis nav deklarējis kādu tuvāko radinieku viņa oficiālo dokumentu, tostarp papīru darbu savu bankas depozītu. Kas bothers mani visvairāk ir saskaņā ar manas valsts likumiem, izbeidzoties 6 gadu līdzekļi tiks atgriežas ar īpašuma tiesībām Honkongas valdības, ja neviens nāk par fondiem, Ņemot dekorācijas, man ir visa nepieciešamā informācija, lai pieprasītu šie līdzekļi, un es gribu, lai jūs darbojas kā saņēmēja depozīta, nav risku, kas saistīts ar šo jautājumu, jo mēs esam gatavojas pieņemt likumīgu metodi un attorney sagatavos visus nepieciešamos dokumentus.

Viss, ko es nepieciešama ir jūsu godīgu sadarbību, un es garantija, ka tas tiks izpildīts saskaņā ar likumīgu vienošanos, kas pasargās jūs no neievērojot likumu. Lūdzu, pieņemiet manu atvainošanos, saglabāt manu pārliecību un neņemt vērā šo e-pastu, ja jums nav novērtēt šo priekšlikumu es piedāvāti jums.

Visi apliecina spēj dokumentiem dublēt prasības būs pieejama, lai jūs, pirms jūs pieņemat un tiklīdz es saņemšu atdevi pastu, izmantojot manu e-pasta adresi: [slēpt]@english.tw, un es jums zināt, kas ir vajadzīgs no jums.

Iespējas ātrāk atbildes uz šo vēstuli tiks novērtēti.

Ar laba vēlējumiem,
Mr.Murphy años

J

J Jānis 05.12.2010

Mr. Murphy nav vainiigs, ka vinja ānuss suuta tev visaadas veestules.

Z Zaurijs 05.12.2010

Uzliec normālu spama filtru. Man tādi vispār nenāk.

I iKey 06.12.2010

šitā jau ir "nigēriešu vēstule" populārs naudas izkrāpšanas veids

M Mareks 07.02.2011

Šis tiešām jau sen ir diezgan populārs naudas izkrāpšanas veids... Arī man atnāca vēstule (kādus 2 gadus atpakaļ apmēram) no kādas nigēriešu meitenes, kuras tēvs ir ļoti bagāts, bet slims un vārgs, bla bla bla utt... no sākuma nesapratu kas tas ir par sviestu, bet tad pavisam nejauši atradu internetā tādu kā tās vēstules basic scretch, katru reizi vēstuli sūtot tika izmainīts tikai meitenes vārds... foto + uzvārds un, protams, viss stāsts ---> viens un tas pats... tāpēc vajag izmantot drošu anti spamu un e-pasta provaideri :)

č Čoms 07.02.2011

Laikam latvieši ir stulbākā tauta uz pasaules, ja pat visādi makaki atļaujas apkrāpt.