www.sudzibas.lv Mramor.lv Nesamaksāja

Mramor.lv - Nesamaksāja

Visu vasaru uz viņu stradaju. Nesamaksāja līdz galam ne par sloolu ne par nakts darbiem maxima. 700 evro palika parada un nesamaksāja par nato bazi 400 evro. Visu atstāja sev un savai sievai. Neskaitot ka es viņam vel pus objektu tava skaņa izdarīju. Saņemu 0 Alexsandrs Osipovs ir krāpnieks un naudas nemaksātājs.

Atbilde no Mramor.lv Support Pārstāvja atbilde 08.01.2020

Evgenijs Kuznecovs atlaist no darba par darba liguma neispildi. Sistematisko alkohola lietošanu un neierošanos darba. Par visem nostradatam darba stundam (no 2 lidz 5st. diena, minetos objektos.) ir samaksats atbilstoši ligumam un iekšejas darba noteikumiem. Ar cieņu, Mramor.lv

Atbilde no Mramor.lv Support Pārstāvja atbilde 08.01.2020

0 0007jelena 14.05.2023

Ха. Конечно. Это очень известный мошенник в г. Рига. Почему он до сих пор не в тюрьме, даже странно