www.sudzibas.lv MPfonds Mēģina jūs ieraut vairāksolīšanas virpulī

MPfonds - Mēģina jūs ieraut vairāksolīšanas virpulī

Situācija sekojoša - ar vairākiem MP fonds mākleriem ir sanācis noslēgt vienošanos no sērijas "jā, man šis dzīvoklis patīk, ņemam". Kad runa nonāk līdz maksāšanai un līguma slēgšanai, dzīvoklis jau ir izīrēts kādam citam, kas sola vairāk naudas vai it kā "bijis pieteicies pirmais", pēc tams eko mājiens par pārsolīšanu. Īpasi jāmin gadījums Palīdzības ielā, maklere bija sieviete un vienošanos lauza īpaši bezkaunīgā veidā, pa telefonu, rupji ņirgājoties. Nožēloju, ka pēc tā gadījuma mēģināju ar viņiem sadarboties vēlreiz un atkal nokļuvu līdzīgā situācijā. Par laimi, neesmu zaudējis naudu, tikai laiku un nervus.

Mūsdienās, kad 100 mākleru alkst noslēgt jeb kāda veida darījumus, iesaku izvēlēties firmu, kuru interesē klients, nevis pārdesmit lati, kas iegūti manipulējot ar cilvēku vēlmi pārsolīt "konkurentus".

MPfonds ir iestāde, kas piedāvā nekustamo īpašumu un pēc tam lauž vienošanos, mēģinot jūs ieraut vairāksolīšanas virpulī!

E

Komentāri (4)

A arv 15.10.2009

Nepierītu! Kurā darījumā mutiska vienošanās ņem virsroku? Ja biji gatavs ņemt, slēdz līgumu uzreiz vai arī iemaksā drošības naudu! Un nekādā gadījumā māklers nav noteicējs par īpašumu. Noteicējs ir īpašnieks un viņš saka par kādu summu var būt runa un kādu nē.

A and 04.03.2010

Vairāksolīšana tiešām ir šī uzņēmuma "firmas zīme" un darbības shēma precīzi tāda. Ar šādu rīcību uzņēmums pilnīgi zaudē jebkādu kvalitātes zīmi un klientu uzticību. Māklera neprofesionalitāte un ar rupjām kļūdām sastādītais pirkuma līgums patiesi pārsteidza! Daži līgumā iekļautie punkti ir izbrīna vērti, paredzot, piemēram, reālu risku pircējam īpašumu zaudēt. Ja jums ir daudz brīva laika, stipri nervi vai naivi cerat, ka jūsu gadījumā tā nebūs, noteikti vērsieties SIA "Mp fonds"!

I ieva 12.03.2010

Piekrītu pirmajam komentāram!!!
Ja tiešām gribi dzīvokli, tad ņem un iemaksā naudu un viss. šitādi domātāji, kam vajag nedēļu domāt par vienu dzīvokli, protams palaiž garām savu iespēju.
tas vien pierāda, ka firma labi strādā, jo piedāvā Labus dzīvokļus par labām cenām. nav ko ilgi pašiem gudrot. Un protams, tiek piedāvāta pārsolīšana, jo laiks ir nauda.

J Jekaterina 24.07.2011

mp fonds ir nekorekta kompanija. krapnieki

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes