www.sudzibas.lv MPE качество

MPE - качество

Не интернет, а развод полнейший. Подключение на 100 Мб, а аплоад на 512 Кб!!!
Представте сеорость!!
На модеме было веселее когда-то!!
Не подключайтесь никогда!!!

MacBeton 26.01.2010

Droši vien kārtējais lohs ar sačakarētu kompi. MPE ir labs provaideris. Ja kautkas neiet tad vajag risināt problēmu nevis nīdēt. Padzīvo piepilsētā vai laukos, tad redzēsi kas ir lēns internets.

V VK 01.03.2010

Nu upload ārzemēm MPE tiešām ļoti švaks, par 15 latiem tomēr varēja tik ļoti neapgraizīt (par stabilitāti gan nevar sūdzēties, internets pazūd ļoti reti un download ātrums arī ok). Tomēr tieši dēļ nesimetriskā kanāla sāku apdomāt vai nepāriet pie cita provaidera. Arī atlaides nekādas nepiedāvā, piem. maksājot uz priekšu par vairākiem mēnešiem, mēnesi par brīvu vai atlaides pastāvīgiem klientiem. Lattelecom par tādu pašu cenu piedāvā līdz 100 Mbit/s, neierobežojot tik ļoti ārzemes (paziņam ir optiskais Lattelecom, ātrums tiešām stipri labāks).

L lelle 17.07.2011

Pirms tam es biju apmierinata ar so kompaniju, bet pec 2 gadiem, nolemu atelgt internetu. Samaksaju par menesi, bet man atsledza internetu jau sa menesa laika. Zvanot un prasot kur pazudis internets man teica, ka viss kartiba, signals ir, zvaniet meistaram vai rakstiet iesniegumu lai atgriez naudu. Man pasai jau liekas ka vini atsledza to internetu un viss, neskatoties uz to ka samaksaju par so menesi. Tada nu jauka attieksme pret pastavigiem klientiem.