www.sudzibas.lv M.Pasaule кидалово

M.Pasaule - кидалово

Косыревы не понимают в строительстве и обслуживании домов. всем должны. уже нет денег на проплаты.руслан косырев и николай косырев в хозяйстве слабые. банкроты

R

A Aleksandrs 12.05.2011

Procital pro M.PASAULE smesno, zivu v dome podjezd cistij, teritorija toze, plaču vovremja problem net. Zato sosed kotorij ne platit u kotorogo za bolsije dolgi otkljucili gor. vodu panosit kak mozet kompaniju. Privikli zitj na holavu za scot drugih zilcov. Trebuju spiski dolznikov ctob znatj v lico zlostnih neplatelsikov.

R Raspūķins 23.05.2011

Bļe, bļe, bļe.
Ej paraksties labāk par valsts valodu skolās, tapsi gudrāks.

Z zitel 14.09.2012

Согласен, М.Пасауле те ещё жулики. В одном из корпусов жильцыпроголосовали за смену на другую обслуживающую компанию, в июне произошла смена. Но М.Пасауле до сих пор присылают счета якобы они являются нашей обслуживающей компанией. Даже суд проиграли. Не кому не посоветую связываться с ними.

I iedzīvotājs 05.10.2012

M.Pasaule SIA iesaistītās personas N. Kosirevs un R.Kosirevs ir ļoti negodīgi uzņēmēji, kuru biznesa pamatvērtības ir likumu neievērošana, cilvēku maldināšana, iebiedēšana un nelikumīga naudas izspiešana. Kaut arī mūsu mājā ir cits apsaimniekotājs, dotās personas patvaļīgi nodarbojas ar tīšu iedzīvotāju mantas bojāšanu, lai iebiedētie iedzīvotāji atkal paraksta līgumus ar M.Pasaule-apsaimniekošana. Kā arī nevienam neieteiktu pirkt nekustamo īpašumu projektā M.Parks - Ulbrokas 12, Rīgā. Iegādājoties tur nekustamo īpašumu drīzi vien jums radīsies sajūta, ka tas nav jūsu īpašums, bet gan jūs vienkārši to īrējat no Kosirevu klana. Projekta kreditētājs Aizkraukles bankas meitas uzņēmums piesedz M.Pasaule, jo 'viņus saista kredītsaistības un uz iedzīvotāju rēķina kredīts tiek segts. Tagad noželoju, ka iegādājos tur dzīvokli.

P.S.
Apmaksāju visus rēķinus, bet ja esat Kosirevu melajā sarakstā...

Z zitel 10.10.2012

Ну вот ещё в криминальных новостях M.Pasaule фигурирует: http://rus.tvnet.lv/online_tv/24323-skandal_s_mnogoetazhkoy_v_pljavnijekah

Отключили жильцас горячую воду и испортили трубы, задуф пену.
Бандитская компания!