www.sudzibas.lv MP TIMBER Sia Jāmaksā lielāka summa, nekā vienojāmies

AtrisinātaMP TIMBER Sia - Jāmaksā lielāka summa, nekā vienojāmies

Pasūtījām malku 5 beramkubus pa 160 €, bet kad ierados lai parakstītu pavadzīmi, bijām stādīti fakta priekšā, ka jāmaksā būs 193,60. Malka jau bija izbērta. Iepriekš nebijām vienojušies par tādu summu un mūs nebrīdināja, ka būs pieaugums, mēs nebūtu ar mieru maksāt tik lielu summu.
Vismaz tagad zinām, ka ar šo firmu nekādas sadarbības nebūs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sebeks 26.02.2021

Radušais pārpratums tika atrisināts. Papildus summa, kas tika pierēķināta, tika atskaitīta kontā. Paldies.

S Sebeks 19.02.2021
Jāmaksā lielāka summa nekā vienojāmies

Bijām pasūtījuši malku 5 bk. Vienojāmies, ka tas maksā 160 €. Kaut gan arī šī summa liekas par lielu, nolēmām tomēr pirkt, atbalstot vietējos. Kad malku tika piegādāta, tikām stādīti fakta priekšā, ka tomēr jāmaksā 193.60. Gandrīz 200€par 5 beramkubiem, tā kā par dārgu!
Malka jau bija izbērta. Sūdzības būtība pastāv tanī, ka nevienojāmies par tādu cenu, un neviens mūs nebrīdināja iepriekš, ka tomēr būs jāmaksā vairāk, un mēs noteikti nebūtu piekrituši šādai summai. Uzskatu, ka tomēr ir negodīgi laicīgi neinformēt klientu par pasūtījuma sadārdzināšanos. Mēs vairs nepasūtīsim no šīs firmas, citiem iesakām 3x padomāt.

T TransportsK 19.02.2021

160 + PVN 21%

S Sebeks 19.02.2021

Mazliet novēlota informācija. Par to vajag informēt kad tiek runāts ar klientu.
Kad tika pasūtīta malka, tika jautāts, vai būs pavadzīme un vai var maksāt ar pārskaitījumu. Atbilde bija jā un nosaukta summa 160 €. Tātad secinām, ka pvn jau ir iekļauts...
Vēl, jums sludinājumā nav minēts, ka cena par beramkubu ir bez pvn.

T TransportsK 19.02.2021

Mums vispār nav sludinājumu par malkas piegādi un ar to nenodarbojamies..

S Sebeks 21.02.2021

Man liekas, ka ne tur atbildi rakstāt. Kļūda. Firma SiA MP TIMBER. Ražo un piegādā malku. Man ir pavadzīme.