www.sudzibas.lv Motors MB Bauska krāpnieki Motors MB

Motors MB Bauska - krāpnieki Motors MB

Pasūtīju piekabas āķi no šīs firmas caur ss.lv, pats nedzīvoju Latvijā,tādēļ ar manis sameklētu kurjieru tas tika nogādāts līdz manīm. Konstatēju,ka āķis ir atsūtīts nepareizais, zvanu uz firmas telefonu - neceļ, mēģināju vairākas reizes līdz sapratu,ka nemaz nevēlas ar mani runāt, zvanu no cita nr. kur kungs atbild man,ka ir sajaukts āķa modelis un neko tur nevar līdzēt un viss, mana problēma,ka iedots ir nepareizais, varot braukt mainīt ( zin,ka es atrodos ārzemēs un sūtīšana man jau tā ir papildus izdevumi), pēc pāris dienām sapratu,ka nekur citur āķi nedabūšu un piekritu pirkt no viņa jaunu, divas dienas man solija,ka paskatīsies,sameklēs,atzvanīs utt, nevienu reizi man neatzvanija, pats zvanijos, beigās pateica,ka esot atsūtījuši man nepareizo jo redz tam esot jābūt tādam pašam kā man vajadzīgajam,esot jāder. Kā var derēt pavisam cits āķis,kapēc tad nez ražo vairākus ja visi derētu?! Esmu vīlusies šajā kompānijā,jo man nepaziņojot,ka nemaz īstais produkts noliktavā nav, man atsūta vietā citu, un vel pēctam stāsta muļķības un izgudro viskaut ko lai aizbildinātos. Uzmanieties un nepērciet neko no šīs personas,jo beigās jums būs tikai zaudējumi!
Sludinājums ss.lv - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/audi/a6/dmgpi.html
telefons - + 37120333 373

K

E Edgars.andruss 13.09.2022

Zvanīju par rezerves daļu, aizmugurējā elektriskā reika priekš BMW F01. Iepriekš nebiju saskāries ar šo servisu, jo esmu no Tukuma. Īpašnieks piedāvāja arī to uzstādīt, kam arī piekritu. Remonts bija sarežģīts, bet darbs tika izdarīts perfekti un kvalitatīvi. Auto oēc remonta darbojas teicam. Varu ieteikt šo servisu arī citem.