Motociklu remonts Motostyle servisā Maskavas ielā - Motoremontu analfabēti

Motora remonts šajā servisā aizņem no 8 – 10 mēnešiem. Nauda tiek pieprasīta par papildus „mistiskajiem” darbiem. Gala ciparu jūs nezināsiet līdz pat pēdējai dienai. Pēc remonta jūs atklāsiet no tikko saremontēta motora eļļas noplūdi. Paveroties motora remonta izpildījumā secināsiet, ka darba instrumenti ir „smirģelis” un līme. Par nolauztajām skrūvēm atbildību nekādu nenes. Rezultātā Jums ir nekvalitatīvi saķepināts motora remonts, par kuru atstāsiet servisam neskaitāmus simtus latu. Par naudas apliecinošiem dokumentiem variet aizmirst. Uz telefona zvaniet atbildēs tikai tad, kad būs vēlme vai vajadzīga kārtējā nauda. Padomājiet, vai tas jums ir vajadzīgs!!!

U

M motostyle 12.12.2012

Tā kā uzrakstītais priekš mums ir pilnīgi negaidīti, mēs neveram atstāt šo komentāru bez uzmanības, jo mēs rūpējamies par katru klientu un savu reputāciju, kas pelnīta gadiem.
Ja Jūs bijāt mūsu klients, lūdzam uzrakstīt par kādu motociklu konkrēti iet runa, jo piefiksējam katru veikto remontu. Ja Jūsu norādītās sūdzības par mūsu attieksmi pret mūsu darbu un dzinēja remontiem ir pamatojamas ar konkrētiem faktiem, tad rodas jautājums kāpēc Jūs nevērsāties pie mums darbnīcā uzreiz pēc novērotajām nepilnībām, jo mēs dodam 1000 km vai mēneša garantiju motora remontam. Ja uz mūsu komentāru mēs nesaņemsim nekādu atbildi ar konkrētiem faktiem, mēs uzskatīsim šo sūdzību par provokāciju.

Ar cieņu,
Motostyle.lv

M motostyle 12.12.2012

Ar cieņu,
Motostyle.lv

S shando 20.12.2012

Labdien!
Esmu Motostyle klients jau 4 gadus un šis paziņojums manī rada neizpratni, jo visu 4 gadu laikā šī servisa pakalpojumi ir bijuši augstā līmenī. Romāns īpaši rūpējas par firmas reputāciju un ir bijis pedantisks mana spēkrata apkopes jautājumos. Komunikācija ir vienmēr bijusi viegla un lietišķa, tāpēc neizprotu, kāpēc neapmierinātais klients nevar pa tiešo sazināties ar servisu un nevaru iedomāties situāciju, kad Romāns būtu atteicies novērst trūkumus, jatādi tiešām būtu bijuši. Pie tam tā ir patiesība, ka firma dod zināmu garantiju saviem darbiem. Cenas arī ir pieņemamas.
Lai kādam nerastos aizdomas, ka šo raksta kāds no firmas darbiniekiem, te ir manas koordinātas - Kaspars 26165808.
Varu dot mutisku atsauksmi par Motostyle.
Rakstu, jo nepatīk, ka kāds anonīmi "noliek" man lojālu servisu.

R Rocks 16.08.2019

Identisks gadījums - motocikla remonta termiņš tika apsolīts mēneša laikā un lielākā summas daļa par motocikla remontu tika paņemta avansā. Realitātē darbs netika darīts vairāku mēnešu garumā, nemitīgi tika atlikts, meistaru-īpašnieku Romanu Lopatko sazvanīt nebija iespējams. Tā laikam ir ierasta prakse, ka šajā servisā jārēķinās ar motocikla remontu 8 - 12 mēnešus. Klientiem tiek melots, acīs skatoties...
Jāpiebilst, ka remonta rezultāts ir nekvalitatīvs, drīzāk neakurāts, sasteigts.
Identiski arī manā gadījumā - gala summu nav iespējams uzzināt līdz pat pēdējai dienai. Kad jāsaņem motocikls, izrādās, ka par kaut kādiem darbiem vēl jāpiemaksā vairāki simti eiro, kas sākotnēji atrunātajā tāmē netika minēti.
Tāpat arī par remonta apliecinošiem dokumentiem (čekiem, pavadzīmēm), varat necerēt tos saņemt.
Atrunas, meli, sabojāti nervi, iztērēta nauda par nekvalitatīvu remontu - šādu rezultātu saņemsiet moto servisā MotoStyle.
Iesaku izvēlēties citu servisu pat tad, ja remonta izmaksas būs dārgākas...