www.sudzibas.lv Moto Studija Nekvalitatīvs motocikla remonts

Moto Studija - Nekvalitatīvs motocikla remonts

Vēlos pabrīdināt citus un atstāt negatīvu atsauksmi par šo uzņēmumu. Diemžēl jāsāk ar to, ka viņu moto – “'moto studija iespējams labākais moto serviss Latvijā. ” – ir diezgan tālu no patiesības. Šajā servisā esmu bijis vairākas reizes, jo bija nepieciešami dažādi darbi manam mocītim. Diemžēl jāsecina, ka ar lielāko daļu no darbiem serviss nav ticis galā vai ir izdarījis tos nekvalitatīvi. Ieskatam:

- elektronika – sevi saslavēja kā lielus speciālistus, bet beigās tika nodedzināts viens no kompjiem. Citā servisā visu pārtaisīja, pārlodēja un šīs izmaksas sedzu pats. Moto studijai norādīju, ka ir nofeilojuši, bet viņi neatzina vainu, sakot, ka viss tā jau esot bijis (neskatoties uz to, ka paši atzina, ka bija iejaukušies mikroshēmā) .
- pārbūves projekts – līdzīgs stāsts kā iepriekš. Solīja, ka visu izdarīs un problēmu nebūs. Diemžēl, kad bija jāfinišē projekts, sāka vainot csdd un mani, par to, ka ir izmainīta rāmja konstrukcija.
- tīrība – divas reizes, kad saņēmu moci, tas bija noliets ar degvielu un klāts ar putekļu kārtu. Bija nepieciešamas speciāla ķīmija, lai es varētu iztīrīt viņu radītos traipus.
- slikta darba organizācijā – darbu termini visu laiku tiek mainīti, pamatojot, ka esot jāgaida uz pasūtītājiem / kolēģiem utt. Šeit kā klientam man nav vēlmes un laika iedziļināties viņu darba organizācijas problēmās. Vēlos saņemt pakalpojumu norunātajā laikā, nevis meklēt un regulāri “raustīt” pa telefonu atbildīgo darbinieku, pie kura ir iesprūdis “process”.

Kopumā vēlos norādīt, ka vairākas standarta lietas viņi prot izdarīt, bet advancētākas lietas diemžēl čaļi nemāk pacelt.

R

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318