www.sudzibas.lv MOSKVA Night Club [sia "AA Project"] iespējama krāpšanās + negatīvi noskaņots personāls

MOSKVA Night Club [sia "AA Project"] - iespējama krāpšanās + negatīvi noskaņots personāls

Godātie lasītāji!
Vēlos brīdināt, ka dodoties atpūsties uz nakts klubu "MOSKVA", jo vairāk, braucot no citām pilsētām, esiet gatavi tam, ka personāls nav pietiekami izglītots darbam ar klientu.
Saskāros ar iespējamu krāpšanu, pieprasot no manis ar apsardzes palīdzību samaksu par kokteiļiem, kurus nebiju pasūtījis un dzēris. Šo darbību rezultātā bija redzams apkalpojošā personāla analfabētisms, gan apkalpošanas stilā, gan sarunu vešanā ar pakalpojumu saņēmēju.
Esiet uzmanīgi pie savu rēķinu apmaksas!

godmode 14.01.2013

Es klubos vienmēr visiem darbiniekiem prasu uzrādīt klientu apkalpošanas un sarunu vešanas diplomus un vēl lieku aizpildīt testu uz analfabētismu, pretējā gadījumā ar viņiem nemaz nerunāju.

H Hubabuba 27.01.2013

Un ko nozīmē "saskaros ar IESPĒJAMU krāpšanu"??? :)