www.sudzibas.lv Moshmans SIA Ūdens skaitītāju maiņa

Moshmans SIA - Ūdens skaitītāju maiņa

Neiesaku sadarbību ar doto kompāniju.
Ir jāpārbauda katrais solis, jāveic fotofiksācijas pirms, pēc un arī meistaru darbības laikā (savādāk pēc tam nokļūsiet mūsu situācijā) .
11.11.22. Sarunājām skaitītāju nomaiņas laiku vakara pusē, kad pars varēju pieņemt darbu. Laiku pārnesa uz dienas laiku kad mana dalība nebija iespējama un darbu pieņēma cilvēks, kas to nav spējīgs izvērtēt. Uzticējos kompānijai un pieļāvu doto situāciju domājot, ka meistars pienācīgi pildīs savu darbu. Ta bija mana kļūda. Rezultāts:
1) uzstādot skaitītājus nevienam skaitītājam uz gredzena nav plombas;
2) noņemot vienu no skaitītājiem meistars citīgi dauzīja ar āmuru un notrieca rādījumus - dabūjam papildus maksāt par 30 m3;
3) viens no skaitītājiem tika uzstādīts jau bojāts, sarūsējis, ar bojātu gredzenu un meistaram nebija kauna tā nodot darbu.
Cilvēks, kas pieņēma darbu naivi nenovertējot un uzticoties meistaram parakstīja papīrus. Dotai kompānijai nedrīkst uzticēties, ir jāparbauda katra darbība pirms un pēc darba veikšanas.

Doto bojāto skaitītāju pats pamanīju tikai janvārī, kad uzsaku remonta darbus dzīvokli. Īsi pirms rnp darbiem izsaucam kompāniju moshmans ar nolūku izlabot savu darbu, nomainīt skaitītāju un mierīgi dzīvot tālāk. Bija pieteikts meistars atkal uz vakara laiku, bet ierodas dienas laikā kad man atkal nebija iespējas viņu vērot. Skaitītāja nomaiņas vietā - meistars uzlika gredzenu uz sabojāta skaitītāja un aizbrauca. Nākošā dienā, kad rnp veica darbu ar stāvvadu dotais skaitītājs atkal izkrīta uz grīdas. No Rnp darbinieka saņēmam komentāru, ka dotais sakitītājs nekadīgi nevar turpināt savu darbību un tas ir jāmaina (un jau ieproliekš tas bija jāizdara). Iesniedzu pietiekumu soshmana kantorim vēlreiz - situācija klasiski atkārtojas: sarunājam uz 18: 00 atbrauca 12: 00 pasakot, ka jau ir pie durvīm; iegāja dzīvoklī - pateica ka jums ri norauta plomba un ka tas nav garantijas gadījums maksājiet 30 eur... Darbinieks devas prom. Tagad pieteicam kaut nedaudz dārgāku, bet profesionālo kompāniju bet ar moshmanu lai tagad ņēmas ptac.

Esmu pierādis uzticēties profesionāļiem un dot iespēju darīt savu darbu. Dotai kompānijai nav iespējams uzticēties.

A AM2023 07.02.2023

Plombas neiet caur gredzenu uz skaitītāja