www.sudzibas.lv Moshmans, SIA Slikts serviss un krāpšana

Moshmans, SIA - Slikts serviss un krāpšana

Mainot ūdens skaitītājus, saskaros ar šausmīgu apkalpošanu, darbinieku nekompetenci un krāpšanu no sia moshmans.

1. Pirmkārt, dažas reizes bija spiesta mainīt datumu un laiku, jo pierakstot vēlākajā datumā, neanulēja iepriekšējo. Pēc tam nepareizi norādīja adrese - sajauca ķengaragu ar pļavniekiem, sakarā ar to vajadzēja mainīt laiku.
2. Otrkārt, tika sarunāts, kā meistars atnāks no 17.00 līdz 18.00. Pēc fakta meistars pazvanīja 16.15 un teica, ka jau nāk pie mums un ka esam pēdējie klienti un viņš negaidīs līdz 5. Labi kā vīrs bija mājās ātrāk.
3. Treškārt, pa tālruni tika sarunāts par skaitītāju nomaiņu un dokumentu noformēšana dzīkā un kā jāmaksā 36,00 eiro. Bija piedāvāts filtru maiņa, bet sarunājam, kā nevajag, bet jā nolemsim samainīt, vīrs uz vietās pateiks meistaram. Kad meistars atnāca un visu izdarīja, teica kā jāmaksā 44 eiro. Izradās kā filtru nomaina bija iepriekš atzīmēta meistara pakalpojumu lapā. Bija jāmaksā, jo darbi jau bija izdarīti.
Zvanot uz biroju un sakot, kā filtru nevajadzēja mainīt, darbiniece atbildēja, ka atvainojos, iespējams, es jūs pārpratu un kā filtru nomaiņa bija vajadzīgā. Rezultātā man nācās pārmaksāt 8 eiro. Manuprāt, tas ir klientu krāpšana. Kā āri meistars pirms darbiem nepajautāja, vai visi noradītie darbi javeic.

Neieteiktu šo firmu.

J