www.sudzibas.lv Mosaic rupja attieksme

Mosaic - rupja attieksme

19.10.2014. vakarā apmeklēju šo tirdzniecības centru, lai piemeklētu uzvalku vīram. Gribēju noskatīt konkrētus uzvalkus, lai arī tad uzreiz ar vīru dotos jau uz konkrētu vietu, jo, kā jau virietim, iepirkšanās nav vīra stiprā puse. Tā nu iegriezos arī Mosaic. Noskatīju uzvalku un ar mobilo gribēju caur WhatsApp nosūtīt bildi vīram, ja patīk, lai nāk šurp. Bet tad pienāca viena no pārdevējām, kas varētu tur būt kā vecākā, un valdonīgi, nelaini, pat rupji lika izdzēst bildi, kuru patiesībā pat nepaspēju uztaisīt. Es gan viņai paskaidroju kāpēc tā bija vajadzīga un tā vispār ir pašreiz pieņemta prakse veikalā, kopš mobilie palikuši modernāki. Man gan māsa ir sūtījusi šādi bildes, lai nopirktu pareizās dāvanas tuviniekiem. Nav vairs visiem jātaigā pa veikaliem...ir radušās zināmas ērtības. Bet acīm redzot Spices Mosaic veikalam klienti nav vajadzīgi., jo, kā ievēroju, pie letes pulcējās ap 6 pārdevējām, kamēr pircēju veikalā bija vien 2 (ieskaitot mani). Es negribu teikt, ka visas pārdevējas šajā veikalā ir tupas. Es aprunājos arī ar vienu jauniņu pārdevēju un viņa man visu laipni paskaidroja par šo uzvalku, bet tad pienāca vecā...viņai būtu vieta pie bāra padomju laika bufetē.

A annalienaieva 20.10.2014

varu iedomaties. kaut kas tml ir pierezeets. no sadaam cigaanu bodelem, tikai P A GABALU!!! jo tik pat TUPa, ir arii pati ipasniece. nav jegas pat vinjai ja kas muti virinaat. jaa, peec pardeveejaam, un vinu uzvediibas, var loti atri izprast VISPAREEJO INTELEKTUAALO LIMENI VEIKALAA.

ejiet uz normaaliem veikaliem, mekleejiet, bet saadus gadzjusnikoos, savu kaaju NESPERIET. un lai neraksta tagad pasas darbinieces, ka tipa taa nav, no serijas""neka tamlidziga, esmu te bijusi, vie-ie-nmeer laipna attieksme, meitenes super, apkalposana priimaa !"". nesmidiniet tautu. tauta pati visu redz un var paarbaudiit. lai jums sitaadaam urlu kantoreeneem vieglas smiltis.

V VarenaaTejkana 20.10.2014

Nu nav tā visparpieņemta prakse, nevar bildēt veikalos, uzlīmes visusr stāv, ka ar fotoaparātiem nevar iet iekšā, pat RIMI tā ir. Un tas tā ne tikai LV, arī Anglijā, un ASV un Krievijā. Pirms sūdzību rakstat, vismaz paintersējaties vai tieši Jūs neesat likumu pārkāpis. (jo bildēt veikalā ir tieši likuma pārkāpums, gan jums, gan pārdevējaj kura jūs nebūtu apstādinājusi )

xy-files 20.10.2014

> VarenaaTejkana

Vai tu vispaatr esi bijusi aarpus savas peec govs suudiem smirdoshaas lauku kuuts ka vari pljuutiit par Angliju Asv utt?
Anglijaa un citur pat augstas klases veikalos var fotografeet cik grib! Zinu jo esmu to dariijusi un nevienai paardevejai vai veikala vadiitajai nekadu iebildumu nebija.

..."(jo bildēt veikalā ir tieši likuma pārkāpums, gan jums, gan pārdevējaj kura jūs nebūtu apstādinājusi )"...Pashai/pasham nenaak smiekli?

V VarenaaTejkana 20.10.2014

xy-files -

Es no savas govs kūts izgoogleju šo te, paprasi lai tev kāds zinošs cilvēks vai vecākis palīdz iztulkot no cittautu mēles.

Legality of Taking Photos in Stores

Photography on private property that is generally open to the public (e.g., a shopping mall) is usually permitted unless explicitly prohibited by posted signs. Even if no such signs are posted, the property owner or agent can ask a person to stop photographing, and if the person refuses to do so, the owner or agent can ask the person to leave the property. In some jurisdictions, a person who refuses to leave can be arrested for criminal trespass, and many jurisdictions recognize the common-law right to use reasonable force to remove a trespasser; a person who forcibly resists a lawful removal may be liable for battery, assault, or both.

Nav par ko, veiksmīgu dienu, iešu nu slaukt savas gotiņas!

xy-files 20.10.2014

Es anglu valodu saprotu tikpat labi kaa latvieshu, taa kaa man nekas nav jaaprasa nevienam ko tulkot.

Un taa saucama Wikipedia nav uzticams info avots; jebkursh individiids var ierakstiit tur ko vien veelas. Un ir daudz celots pa pasauli ta kaa es zinu ko runaaju, Nevienaa veikalaa aarvalstiis nebija aizliegts fotografeet.

P Peņa Elpa 22.10.2014

Taču rakstīt gan tu latviski neproti!!!

L Lexy 23.10.2014

Nu vispār jau tā arī ir nevienā veikalā LV nekad nav bijis atļauts fočēt, bet nu tas tā. Un es emsu strādājusi daudzos apģērbu veikalos..

2 2006 23.10.2014

Piekrītu, visos tirdzniecības centros un visos veikalos stingri AIZLIEGTS fotogrāfēt, tāpēc tas ir tikai normāli, ka pārdevējs ir aizrādījis, jo viņš jau tikai pilda savus darba pienākumus. Un "tupa" šajā gadījumā ir bijusi pati pircēja.

E erta 10.01.2015

Aizliegts vai neaizliegts fotogrāfēt, bet tā pat to visi dara un tas ir tikai normāli, internetā ne mazus foto ar attēliem no veikaliem kur meitenes pielaiko jaunās štātes, neredzu tur nekā aizliegta. un Ļaunākais kas tad ar to uzvalku var notikt, ne tu vinu tur vari uzšūt tādu pašu nekā, šī ir tikai kārtējā atruna, pārdevēju attieksmei

V VarenaaTejkana 10.01.2015

Erta, tu piedomā arī pie tā, ko raksti? Likumā rakstīts ka fotografēt aizliegts, kad tevi pieņem darba par pārdevēju, tev to paskaidro, un tas ir viens no taviem darba pienākumiem, neatļaut fotografēt veikalā, tā pat, kā piemēram, tavs uzdevums ir savest kārtībā drēbju stendu, vai arī strādāšana ar kases aparātu. Kas ir kopīgs darba pienākumu pildīšanai ar atrunu pārdevējas attieksmei?

Daži fotografē, daži nē, citi zog citi arī nē. Tici man, tu pat pēc komentāriem redzi, ka lielāka daļa cilvēku šeit ir labi audzināti, un zin kādas normas ir sabiedrība un ka tur uzvesties.