LV RU

Mormoņi (Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca) - Sekta!

Mormoņu jeb, kā viņi paši sevi sauc, Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ir sekta. Šī sekta iekļauj nosaukumā Jēzus Kristus vārdu, lai maldinātu cilvēkus, ka tā ir kristīga ticība, taču tai ir milzīgas nesavietojamas reliģiskas atšķirības. Biju šīs "baznīcas" biedrs ilgāku laiku un varu teikt, ka galvenais, kas interesē mormoņus, ir jaunu biedru ievilkšana šajā ticībā un vismaz 10 procenti no algas iekasēšana, kas ir obligāti jāmaksā katru mēnesi, savādāk netiec uzskatīts par pilnvērtīgu ticības biedru un nevari dabūt pielaidi uz mormoņu tempļa apmeklējumu, lai veiktu kristīšanos par mirušajiem un citus neierastus rituālus, kas ir šīs ticības galvenais mērķis.

Šī ticība veicina neveselīgu psihisko stāvokli indivīdā, jo tai ir tik daudz striktu un nevajadzīgu noteikumu (piem. nedrīkst dzert melno tēju un kafiju), ko absolūti nedrīkst pārkāpt, ka liekas, lai ko arī cilvēks darītu nekad nebūs labi un esi liels grēcinieks. Šī ticība apzināti pieprasa neveselīgā veidā ierobežot normālu cilvēka seksualitāti (obligāti atturēties no visa veida seksuālām darbībām pirms kāzām). Šāda normālas seksualitātes ierobežošana var novest pie lielām psihiskām problēmām. Šī ticība apzināti sagroza faktus un slēpj ticības dibinātāja Džozefa Smita kriminālo poligāmisko pagātni (cik ironiski, jo no visiem citiem cilvēkiem, tā bez maz vai pieprasa celibātu). Visa šī ticība ir vēsturiski balstīta uz apzinātu faktu slēpšanu.

Mormoņi ļoti fokusējas, lai ievilktu mormoņu ticībā jaunus biedrus un padarītu tos par mormoņu misionāriem. Ja esi iepinies šajā ticībā, tad mormoņu misionāri vēl gadiem ilgi Tevi uzbāzīgi mēģinās piedabūt atgriezties (pēc manas pieredzes).

Cilvēki ārzemēs pat ir izdarījuši pašnāvības, mēģinot sekot šīs ticības ļoti striktajiem standartiem. Uzmanieties, cilvēki, no šīs jaunās 19. gadsimtā radušās ticības, kas mēģina izlikties, ka ir normāla kristīga ticība kā katoļu, luterāņu vai pareizticīgo ticības, taču patiesībā ir bīstama sekta!

H

Komentāri (14)

BondsBonds 24.07.2014

Ja... Vienmēr esmu domāji, kur ir viņu "stūrītis", acīmredzot, vecā, labā nauda. :)

K Karlis Bruvelis 12.04.2019

Iebildumi pret desmito tiesu ir nepareizi. Kur jūsu svētais sašutums, kad alkohola ražotāji Ņokāš"100 procentu no alkohola lietotājiem?

Aigars31 16.04.2019

alko autletaanemaak latviski sveicinaaties... dmaaju labaak vispaar muti tureet ciet achkarkai

donna b 24.07.2014

Pekritu kam Tu raksti, bet vai si ir sudziba? Saksim vel seit publicet kinofilmu recenzijas utt? :)

Janko999 30.11.2014

Piekrītu! Šī ir bīstama sekta. Šovasar biju Igaunijā (Tartu) pēkšņi pie manis piegāja divi misionāri, kuri grib parunāties par Dievu utt. Piedāvaja palīdzību un mācīties angļu valodu. Beigās vēl prasīja manu telefona numuru un, vai es nevēloties, lai viņi atbrauktu pie manis uz mājām!

K Karlis Bruvelis 12.04.2019

Citu sektu misionari nav tik gaumigi ģērbušies un savu vārdu slēpj. DIEVS uzsver ka godigums ir Viņa gaumē.

H Hiro 03.01.2015

Par Mormoņiem varu teikt tikai to labāko. Neesmu redzējis taisnīgākus likumus nekur citur kā tikai pie viņiem.

K Karlis Bruvelis 30.01.2016

sekta ir daļa no lielākā. Vēsturiski katoļi un pareizticīgie radās šķelšanās rezultātā. Tātad būtībā sektas. Saklausu epitetu propogandu. Citiem ir sauklis ziedojiet cik varat. Ja tas noved pie katastrofas(un ir atbalstami)... Vismaz sakartotība izpaliek. Dievības izpratne ir jūtami skaidrāka.Mormonas upe un mamons(pasaule) nav vienādi jēdzieni. Dažiem atkarība no hipnozes, ko praktizē citur aizstāj ticību. katram ir izvēle. Kārlis.

Aigars31 13.04.2017

izrariļi un citi izrēļu mēsli.. brauciet mājās.. te ir Latvija.. un savāciet savus izrēļu mēslus un simbolus un krataties lūdzu prom .. ... te ir pie kājas ka kautkāds izrēlis baložus dzenāja pa tirgu ..lūdzu močījat nahren.. .. bus labi tikai ar vestniecibu vien... to velams izdarit viesiem kuriem kajas lidz tejienei atnesušās neadekvāti purkstēt un citiem krist uz nerviem .nevaru to pieņemt.. .. reāli tracina visi tie izrēļu mēsli un simboli visapkārt .. taka tādi bicīši samesti uz ielas .. savāc savus benčikus un dodies uz savu valsti izrēla .. man nav pilsetas kuraa audzinaat savus bērnus un gadāt par ģimeni un mileet kādu sev izvēlētu cilvēku bet tiekm izrariļu uz katra stura.. es negribu lai mani berni tos suudus redz... ! es gribu lai viņi izaug latvijā nevis izrariļu ciemā... .. uzredzēšašos .. luudzu .. lugtim luudzu.. aizvaciet savus mēslus no acīm..

K Karlis Bruvelis 16.04.2019

Cieņu savai tautai var prasīt katrs kas ciena citas tautas.

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Dievs Sveetii Latviju!

K Karlis Bruvelis 05.07.2017

Protams, ka minētais cilvēks (autors) domā tikai ņemt no dzīves . Ja jāuzņemas piepūle savai izaugsmei , tad gribas nepietiek . Desmitā tiesa , pret kuru viņš iebilst, ir pamatā visiem kristiešiem. Ja to ievēro, tad attīstās spēja saprast savas reālās vajadzības un iespējas un atbrīvoties no reklāmas spiediena. Saprast sevi. Attiecībā uz mērķi : kā jau visiem kristiešiem - pēc aiziešanas no šīs pasaules BŪT DIEVĪBAS TUVUMĀ un iespējami lielā TUVUMĀ. Attiecībā uz veselīgu dzīvesveidu : no tā kā no bubuļa baidās lielākais vairums cilvēku (pat mani darba kolēģi nav piedabūjami to dzirdēt) un šai ziņā autors nav vientuļš. Ja runājam par poligāmiju, tad tā bija sekas "nesatricināmo" kristiešu vajāšanām un izolācijai no sabiedrības ,kuru patiesas darba mīlestības atdeve skauda un šausmināja. Rezultātā anonīma pravieša un ticībai piederīgo slepkavību sērija. To sen atcēla. Attiecībā uz misionāru darbu cienījamais autors ir aizmirsis arī citas konfesijas par analoģisku darbību. Tās būtība ir iepazīstināt cilvēkus ar grēku nožēlu kā vajadzību katram. Mana dzīves pieredze liecina, ka Dieva sods par grēku izpaužas pat neticīgo attiecībās un tādā ateistiskā sabiedrībā kāda bija Padomju Savienībā. Tikai tur garīdznieka vietā bija jāmeklē psihiatra maksas pakalpojumi, ja cilvēks saprata , ka cieš. Ja ne - mocījās bez glābiņa. Arī tagad pazīstu cilvēkus ,kas noliedz bauslību vai tās daļu. Atvainojiet , bet viņu sasniegumi darbā ir vājāki nekā tiem ,kas pieturas pie baušļiem. Skaudība kā skābe saēd tos no iekšpuses. Kārlis Brūvelis.

Aigars31 16.04.2019

shonakt bubulis bus zem tavas gultas

A Aivars Bite 14.09.2020

Nesaprotu kur ir brēka!? Maksāt desmito tiesu, rūpēties par veselību nedzerot zaļo un melno tēju.. nepārkāpt laulību, izsūtīt misionārus pasaulē lai sludinātu evaņģēliju.. tās taču ir katras sevis cienīgas kristiešu konfesijas pamatlietas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes