www.sudzibas.lv Morex.Lv Slikts serviss

Morex.Lv - Slikts serviss

Nolēmu iegādāties metāla detektoru makro racer 2.Atbraucot mājās notestēju detektoru vai viss darbojas.Pēc 10 min atteicās vibrosignāls.Atdevu veikalam kurš nosūtīja detektoru uz garantijas remontu Turcijas rūpnīcā,jo Latvijā neremontē.Pēc 5 ned.saņēmu atpakaļ bez dažām skrūvēm
un nobrāzumiem.Pārējās nav pievilktas un aprautas. Veikals - brāķis

A Anastasija Tkačenko 19.10.2018

Labdien, Sūdzambībele3

Jums ir taisnība, Makro atpaliek no vadošo zīmolu kvalitātes, tāpēc mēs to vairs nepiegādājam, un tas notika pateicoties arī Jūsu komentāram. Paldies par Jūsu atsauksmi! Bet kāpēc Jūs nenorādījāt, ka pēc Jūsu piezīmes par remontu mēs Jums iedevām pilnīgi jaunu ierīci?

Ar cieņu,
Anastasija Tkačenko
MOREX.LV mazumtirdzniecības un mārketinga daļas vadītāja

S Sūdzambībele3 19.10.2018

kad rakstīju šo tekstu, jauno ierīci vēl nebiju saņēmis

A Anastasija Tkačenko 20.10.2018

Vai šobrīd viss ir kārtībā? Ja kas, Jūs jau zināt, ka vienmēr varat sazināties ar mums, un mēs atrisināsim visus jautājumus Jūsu labā.

Ar cieņu,
Anastasija Tkačenko
MOREX.LV mazumtirdzniecības un mārketinga daļas vadītāja

S Sūdzambībele3 20.10.2018

aparāts darbojas, nav ne vainas

B Bronislavs D. 11.04.2019

Pasūtījuma MOREX.LV.Bio tualeti,Atnāca ļoti ātri,divu dienu laikā,pēc apmaksas.Prece kvalitatīva,apkalpošana ļoti laipna.Paldies.