www.sudzibas.lv Monton Slikta kvalitāte

Monton - Slikta kvalitāte

Ļoti labi apzinos, ka ir likums, kas paredz apģērba maiņu uzrādot pirkuma čeku.. Tomēr rūgtums paliek.
Iegādājos Monton veikalā brīva laika kleitiņu. Cena 70€, par cik izskatījās labi, un veikals slavens ar piedāvāto apģērbu kvalitāti, nolēmu naudiņu nepažēlot un iegādāties kleitiņu.
Diemžēl, pēc 1 vilkšanas reizes sānu vīles bija atirušas vairākas vietas. Esmu ļoti vīlusies, sanāk tā, ka ar nopirkto kleitu atbilstoša izmēra brīvi kustēties nav iespējams, jo kleita burtiski irst pa vīlēm.
Par cik uzticējos šim veikalam par čeka 100% saglabāšanu nedomāju. Bet, ir bankas izdruka, kura apstiprina pirkuma datumu, summu, un pat veikalu. Kā var būt tā, kā šis apliecinājums ir pilnīgi nederīgs? Jā, pastāv likumi par preces atgriešanu utt. , bet manuprāt bankas izdruka ir pietiekoši nopietns papīrs, kuru nevajadzētu ignorēt.
Šobrīd sanāk, ka 70€ ir teju izsviesti vēja, jo, diemžēl, nav ne kvalitātes kuru gaidīju no šī veikala, ne attiecīgu likumu un iespēju kas šādā situācijā būtu patērētāja pusē. Otra iespēja ir staigāt ar pusirusu kleitu par 70€.
Mīļas Dāmas, iesaku kārtīgi apdomāt vai ir vērts iepirkties šajā veikalā, varbūt kleita pa 20€ kalpos ilgāk kā kleita pa 70€!

P