www.sudzibas.lv Montblanc Mont Blanc Legend Dezodoranta blakusparādība

Montblanc - Mont Blanc Legend Dezodoranta blakusparādība

Sveiki!!!Pirms kāda laika veikalā Montblanc, kas atrodas Rīgā, Elizabetes ielā, nopirku sauso zimuļveida dezodorantu MONTBLANC LEGEND. Par preci samaksāju EUR 20,00. Nopirku, jo iepriekš šinī pašā veikalā tika pirktas vīriešu smaržas MONTBLANC LEGEND. Uz dezodoranta nebija nekādas norādes, ka tas iespējams varētu krasot drēbes. Lietojot šo dezodarantu jau pašā pirmajā reizē konstatēju, ka tas tomēr kraso drēbes, konkrēti, kreklu. Zem padusēm parādījās melnas švikas, lai gan, krekls bija jauns, tīrs un pirms tam nekāds cits dezodorants netika lietots. Ar smaržām viss ir OK.Veikalā uz maniem jautājumiem tika izteikta nožēla, ka tā sanāca, taču, neiztika arī bez komentāriem, ka man pašam ir kaut kāda alerģija, vai krekli ir nonesāti u.t.t.Morāle - esiet piesardzīgi, pērkot šo dezodorantu)))Paldies!!!!

G