www.sudzibas.lv Montāžnieks logi Veco logu nomaiņa un palodžu montāža

Montāžnieks logi - Veco logu nomaiņa un palodžu montāža

2012. gada rudenī Dobelē uzsāka siltināt mūsu daudzdzīvokļu māju. Logu nomaiņu veica Montāžnieks. Bija patīkami redzēt, cik operatīvi puiši strādā, tomēr pēc kāda laika, kad jau pats veicu logu ailes iekšējās apmales apdari, nācās secināt, ka Montāžnieka algotņi darbu tomēr veikuši pavirši- stiprinājumu skrūves bija ieskruvētas tieši mūrī bez dībeļiem un atsevišķas no tām bez īpašas piepūles bija izvelkamas laukā. Vārdu sakot, ieliktie logi vietām turējās ailē tikai uz montāžas putām. To pašu nācās secināt par ieliktajām palodzēm, ko Montāžniekā pasūtījām vēlāk- pieskrūvētie leņķdzelži pie mūra divu paredzēto skrūvju vietā bija piestiprināti tikai ar vienu un bez dībeļa mūrī;

Ar to, ka nekādu nosedzošo apdari zem palodzēm stiprinājuma leņķdzelzim montāžnieks nebija paredzējis, būtu vēl samierinājies un šo sūdzību nerakstītu. Tā nu iznāk, ka ātra montāža nebūt nenozīmē kvalitatīvu montāžu, tā gribot negribot ir jāpārbauda..

K