www.sudzibas.lv Montāžnieks De Jēkabpils Mēgina izkrāpt lielāku summu kā līgumā jēkabpils

Montāžnieks De Jēkabpils - Mēgina izkrāpt lielāku summu kā līgumā jēkabpils

2017 gada augustā noslēdzām līgumu par 2 logu izgatavošanu un uzstādīšanu 6 km no pilsētas jēkabpils,
drīz atbrauca nomērija un viss ok, līgumā noteiktā summa tieši par logiem tika samaksāta bankā,
pateica, ka par atveššanu un ielikšanu jāmaksā tieši strādniekiem uz rokām pēc logu iemontēšanas
paši summu noteica 88 eur apmērā, mēs piekritām un parakstijām līgumu par šo summu 88 eur. Pēc
2 nedēļām logi klāt un 2 meistari izņēma vecos logus un ielika jaunos, viss itkā ok, bet tad
mana māte vecāks cilvēks jautā cik jāmaksā? Es jau dodos pēc naudas 88 eur un
blieziens mute vaļā paliek prasa 190 eur, visiem mute vaļā. Šim lielajam '' meistaram'' papīrs un raksta tas un tas
untas un tas kopā 190, visvairāk pārsteidza 6 gipškartona plāksnīšu 1 m garumā un 20 cm platumā
piešaušana pie sienas ar samoreziem uz putām, kas skaitās iekšējā logu apdare un
aizņēma apm 10 min pēc tāmes 80 eur, kopā par 1h darbu 2 cilvēku prasa 190 eur. Es saku ej pakaļ
līgumam un parādi ka jāmaksā 88 eur pēc līguma nevis ko šis te fantazē, kad parādija līguma summu
līgumā tad gan mute bij ciet, jo tika pateikts, ka vairāk kā līgumā nemaksāsim, ātri salasija pekeles
un bij prom.
Pārejo domājat paši, es domāju sevišķi jāuzmanās veciem cilvēkiem, jo iespaids ļoti slikts par šo firmu

J jānis pļūka 12.08.2017

Jā šī firma ir MONTĀŽNIEKS DE JĒKABPILS BRĪVĪBAS IELA