money.theleech.org - huinju kantoris

Roberts Burvis

Man liekas ar vinu driz bus pizdec. Nelaimiigie Zinataji zinas par ko es runaju. Ir ierosinajumi? Atceraties vienmer - kopa esam speks un so bleedi varam apturet - vaina taa ka esam ar to samierinajushies. Kaapec?????? Es nemingoju - sudziba mentene ir ieksha - vajag paligus. Visi visu atgusim, ja protams centisimies.
Gaidu ierosinajumus.

R

E elizabete 12.10.2010

Jā, Burvis tik tiešām krāpj cilvēkus, pat tos nabaga sakrātos 8.00 Ls nevar atdot atpakaļ.Un kur tad vēl maksa par pirktajiem referāļiem, tur ar negodīgas uzvaras.Tik jauns puisis, bet jau, , pelna, , sev sodu, vācot ļaužu naudiņu.Es nedraudu, es vienkārši zinu, kā šie naudas likumi darbojas.Žēl Robertiņa...

K Krish 18.10.2010

Bet ko dariit ja ieguldiiji lielu summu?

A Andrejs 18.10.2010

Rokas nost no Roberta Burvja!!!

Mes viens otru mīlam, un viņam uznāk kāre šad tad ar manu locekli paspēlēties...tā ka ja viņš nevar atdot naudu, lai pasūkā Jums.

Katrā ziņā orālais labi viņam sanāk:))))

P Paha218 22.10.2010

Tad ko, naudas nebus?

A Aigars 05.11.2010

Nepiekrītu Jums, ieguldīju pietiekami lielu naudas summu, bet naudu saņēmu atpakaļ.

A alens 06.11.2010

nu stast poar Robertu buvi un to stulbo Remiru kurš bija ipašnieks eirobux.lv un nolaida par burbuli nu protams ka ta ira nauda krapšana pasties kas notiek ar jauno projektu..:) atkal tas stulbas idiotikskas akcijas un var vinnet atpakal ieguldito naudu..!tas ir viss pufelis..!protams esmu ieguldijis ari lielu naudu un neko daudz nedabuju atpakaļ..! tapec jastajas tiesas priekša jo nekadi šobrid likumi tos sudus pnepasarga..!jo ptc projekti vairak nava..!

H hobijs 08.11.2010

Burvja kungs, tas kurš Roberts, noteikti jūtas varens un lepns par to, ka citus čakarē! Dižie PTC projekti nu jau darbojas labākos virtuālajos laukos, jaunais Perfect Investment Funds sāk atgādināt vecos PTC projektus! :) Tātad arī drīz ies pie dieviem! Ieguldīju tur intereses pēc zināmu naudas summu, jau sen neko man nemaksā. Vēl šad tad cenšas ar kādām atmazkām stāstīt, kāpēc tā un ka tūlīt viss būs krutāk kā paradīzē. Naudu man protams ir nedaudz žēl, bet aptuveni jau zināju uz ko eju, un arī varu atļauties pazaudēt. Pelnu daudz maz normāli! Tikai gribētos vienreiz tādus kretīnus paņemt pie pautiem, tas būtu gandarījums un katra pazaudētā lata vērts! Diemžēl, man nav laika un uzņēmības rakstīt iesniegumu policijā. Bet ja kāds apkrāptais to grib darīt, varu pievienoties uzliekot papildus parakstu uz iesnieguma.
p.s. Ar šādiem iesniegumiem rīdziniekiem itkā esot jāgriežas Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas 3. birojā, Gaujas ielā 15, LV - 1026. Burvja kungs gan ir no Liepājas, tāpēc nezinu kā jārīkojas šajos gadījumos!

P patriots 11.11.2010

tie kuri velas sakt kopumu un iesniegumu raxtit pret Roberta Burvja un remiru nezinu isti uzvardu..!tika parskaititi naudas summas uz viņa konta nr.!ta tad...veletos daudz cilvekus savakt kopa un iet uz policiju ar iesniegumu versties par to kad cilveks izkrap naudu... varbur ustaisiet diskuiju draugos un tad jau bus vieglak savakt kopa daudz cilvekus..:) raxtam raxtam esam aktivak..:)

L leady 11.11.2010

jaa shii tieshaam ir pamatiiga cilveeku chakareeshana esmu ar mieru piedaliities dabuushu konta izrakstu un pieraadiishu savu ka vinjsh man pat draugos ignoree besii jau gads buus pagaajis kopsh izputinaaja mani shis meerglis burvis kraapnieks!!! patiesiibaa vinjsh ir gljeevs un nevariigs apaljsh vecis kas teelo kruto jo itkaa ir draugu kas vinju tikai izsmejaiz muguras vinjsh maacaas RTU liepaajaa par reklaamistu to nu es tok zinu bet katru reizi vinju satiekot pilseetaa gribas vinju pielikt pie vietas bet viena to izdariit nevaru taapeec zinu ka tas viss ir galiigs sviests un gribu vinju pieveikt visi vinja projekti ir sleegti un ceru ka jaunais arii aiveersies kur var investeet naudu un atpakalj dabuut vairaak!!!
neticu vinjam un ceru ka to driiz likvidees jo vinjsh tikai speej pievaakt naudu un domaat par savu dziivi jo par citiem vinjam nospljauties:D
itkaa vinjam esot iespaidiigi advokaati un utt... bet neticu ka shoreiz vinjsh sweikaa tiks cauri jo ticu ka mees buusim daudzi:)

L leady 11.11.2010

remira uzvards ir mesicenko vai kkas uz to pusi konta izrakstaa jaabuut rakstiitam:)
nu liepaajniekiem un viesiem paareejiem kas riigaa nedziivo diemzheel ir jaabrauc uz riigas kriminaalpoliciju lai kautko pasaaktu jo savaadaak neko nepanaakt!!!
shii policijas nodalja ir tikai RIIGAA!!!

N Nita 11.11.2010

Esmu gatava piedalīties!

P patriots 12.11.2010

tas jau nekas ka Rīgā vismaz savu taisnibu ir japierada..!un tad jau redzes..ko darit talak..!es nevienam naudu netaisos davinat..! tadam slima sunim burvim!

L leady 12.11.2010

redziet nu ko pats meistars burvis mums sola tikai nav 100% droshiibas ka visu atguusim un ar tiesu nekas labs nesanaaks:(
"Kas labi nebeigsies ? Tieši kas ? projektam nebija naudas viarāk izmaksām, reklāmdevēju nebija, finansējums beidzās, VID tika iesniegta pašnodarbinātās personas maksātnespēja, vid veica izmeklēšanu, un konstatēja faktu, ka nekādas mahinācijas nav, un tiešām ir krahs pienācis biznesam, esmu noslēdzis savu saimniecisko darbību, projekti slēgti, un visi dokumenti iesniegti VID, tāpēc, par kādām problēmām var iet runa, ja es esmu pats visu oficiāli noslēdzis un projektu aizslēdzis, ar vid atļauju ?"
"Nu bet droši, organizējaties, rakstat sūdzību par mani, sedziet tiesas izdevumus, un Jums tur pateiksi tieši vārds vārdā to pašu, ka projekts ir maksātnespējīgs, un visa dokumentācija ir nokārtota."
"Pēdējā brīdī vēl mēģināju glāb, visu, kas ir glābjams, bet diemžēl, izsūtot izdevīgus piedāvājumus reklāmdevējiem, arī tie neatsaucās, tie kas atsaucās atrunājās ar tādu pašu bēdīgu situācija, kāda jau bija maniem projektiem, Lielajiem uzņēmumiem neinteresē tāda veida reklāmas, bet vidējiem un maziem uzņēmumiem diemžēl krīzes zobs ir skāris, kura dēļ finansējums reklāmām apgriezts līdz minimumam.

Es vēl interesējos VIDā, vai ir iespējams no investīciju saimnieciskās darbības pārfinansēt uz vecajiem projektiem parādu segšanai - saņēmu atbildi, ka tas ir iespējams tikai noslēdzot gadu, iesniedzot gada pārskata deklarāciju un tikai no projekta gūtās peļņas, un personīgās peļņas, bet diemžēl jaunajā projektā esošos līdzekļus pārfinansēt vecajā projektā uz doto brīdi nav iespējams."
"Pēc jaunā gada jau varēšu, peļņu pārfinansēt uz vecā projekta neizmaksātajiem izdevumiem, bet nu, pasaku uzreiz, projekts neatgriezīsies, bet visas pieprasītās izmaksas, un parādu summas ir saglabātas mums dokumentos, un to rindas secībā arī segsim, bet nesolam visiem uzreiz, iespējams pēc jaunā gada saņems visi cilvēki, iespējams tikai daļa, vai puse, un tā iespēju robežās segsim visus parādus.

Tā nav VID prasība, pēc būtības mēs varam nedarīt neko, bet paši jūtamies savā ziņā vainīgi, tāpēc arī esam nonākuši pie šāda secinājuma - segt tomēr īsākā vai garākā laika posmā, tomēr visus parādus nosegt."
"Jā, tiks rindas kārtībā izmaksātas gan tās pieprasītās summas, gan cilvēku kontos uzkrātās summas, tās visas tiks summētas kopā."
shaadas atbildes jau sen bijaam pelnijushi bet skaidri redzams ka vinjsh saak runaat tikai tad kad uguns pie kaajaam jau saak kjerties klaat taka skaidrs ka vinjam ir bailes no mums:D

R roberte 25.12.2010

Burvi - apskaties uz sevi vel pedejo reizi spoguli - es naaku [slēpt]@