moneytex.lv - kredits

Sveiki, vēlos brīdināt, neņemt kredītu moneytex.lv.
Mājaslapā ievietotā informācija norāda, ka kredītu iespējams iegūt jebkuram, Ar saukli: Ja citi nedod, mēs dosim.
Man citur ir dots, taču situācija spiedīga un ļoti vajadzēja naudu.
Samaksāju 6, 50 par kredīta izskatīšanu. Man ir tīra kredītvēstureun regulāri ienākumi, taču protams, neskaitot ka ar kavēšanos, tikai nākamajā dienā saņēmu negatīvu atbildi, un viņi patur tiesības nepaskaidrot atteikšanas iemeslu. manuprāt naudas izkrāpšana un nekas vairāk.
Uzmanīgi!!

E

I Inga 11.04.2011

Man bija tieši tāpat. Ar tām iemaksām par kredīta izskatīšanu kādi ienākumi - peļņa!!! Domāju, ka kārtējais krāpnieku kantoris. Neviens jau no laba prāta neaizņemas. Tikai, ja situācija ir "spiedīga"!

I Indra 12.04.2011

Man iedeva, nekādas problēmas

R Rinalds 10.05.2011

Saņēmu kredītu, nekādu iebildumu!

I Ilze 16.05.2011

Bet cik tad ir komisijas maksa, piemēram, par simts latiem, to nekur mājaslapā neatradu...

T ToIlze 16.05.2011

Lai dabūtu 100 latus, tev reāli būs jāšķiras no 200 latiem.

R Rinalds 17.05.2011

Aizņēmos Moneytex 100 Ls uz mēnesi, komisija 1.ls,

M marita 17.05.2011

Cik lielu summu reāli var dabūt pirmajā reizē? Varbūt kāds ar to saskāries.

M marita 17.05.2011

Pilnīgs krāpnieku kantoris, kas izkāš no cilvēkiem naudu.Pat ja tev ir tīra kredītvēsture naudu neredzēt. Tie kas raksta ka dabūjuši, tā vien liekas ka ir firmas darbinieki.

L Linda 17.05.2011

Varbūt tie, kam uzņēmums ir atteicis aizdevumu viņu pašu sliktā finansiālā stāvokļa dēļ, bet šeit publiski izsakās, būtu labi, ja šeit publiskotu arī savas parādsaistības un ienākumus, un tad visi kopā publiski lemsim, varēja izsniegt aizdevumu vai nē!

J jaunais 11.02.2014

Linda, Andra un visi pārējie monytex darbinieki..
Nezinu NEVIENU, kurš ar Jūsu uzņēmuma darbību ir apmierināts, pat krāpnieki izmanto Jūsu firmas nosaukumu, lai sūtītu neeksistējošus rēķinus neuzmanīgām firmām :))
Draudzīgi iesaku šo kantori pamest visiem, kuri tur riskē ar savu stabilitāti un pat krāpšanas apsūdzībām.