www.sudzibas.lv Moneytex.com Kredītu izsniegšana/neizsniegšana

Moneytex.com - Kredītu izsniegšana/neizsniegšana

Silti iesaku vairākas reizes pārdomāt pirms saistīties un uzticēties šim kantorim! Veicām nelielu pārbaudi:
1.Mājas lapā raksta, ka dod aizdevumu, ja pat citi nedod - muļķības pilnīgākās, kā arī viss pārējais, kas rakstīts, protams, izņemot naudas iekasēšanu.
Piesakoties kredītam, komisijas maksu par izskatīšanu uzzin tikai pēc tam, bet būtībā tā ir 1% apmērā no prasītās aizdevuma summas. Pieprasi 400Ls, obligāti jāsamaksā 4 lati par izskatīšanu. (Un, cik ir tādu, kas prasa 1000ls? Un maksā 10Ls par izskatīšanu.) Loģiski, ka nauda par izskatīšanu atgriezta netiek, pat, ja aizdevums atteikts.
Otrkārt skaidri un gaiši rakstīts, ka sniedz atbildi stundas laikā pēc komisijas saņemšanas - arī meli. Veicām komisijas maksu, kuru saņēma plkst.14:00 apmēram, tātad ap 15:00 jābūt atbildei, kura protams nebija, neskatoties uz ierakstīto darba laiku 10:00-17:00! Un tikai, kad nākamajā dienā ap 12:00 uzraksta jautājumu, tad, protams, kredīta izsniegšana tiek noraidīta! Cik negaidīti! Lai arī kredītvēsture spīdoša, ienākumi regulāri un nepārsniedz izdevumus, nav neviena cita aktīva kredīta.
Vienvārdsakot - šmaucēju kantoris, kas izvilina no cilvēkiem naudu. Ja labi padomā, pret šādu kantori varētu vērsties augstākās instancēs.
Tiešām - neiekrītiet uz viņu zemajiem procentiem, tas ir tikai un vienīgi pievilināšanai!!!

, ,,,, 19.07.2011

Mēs arī veicām pārbaudi, nedos, kaut arī ļoti laba kredītvēsture, utt.

A aicis 19.07.2011

Sanāk atliek tikai uztaisīt mazliet ticamu mājaslapu un vesels bars aunu man maksā par "izskatīšanu".Sēžu mājās un saņemu naudu.

E Egita 19.07.2011

Es tikko arī uzķēros ! Samaksāju 13, 00 Ls un pēc piecām dienām (tipa stundas laikā ) atteica.

A Andris 10.08.2011

Arī tas pats, neiedeva prasiju 100Ls, bet varēju atdot pēc 2 dienām!! atbilde no viņiem nākošajā dienā pēcpusdien. Zaudēju komisijā 1 ls. smiekli nāk... par kantori.