AtrisinātaMondego.lv - Krāpšana

12. Jūlijā pasūtīju kleitu pie šī pārdevēja un arī samaksu veicu paysera (nauda no konta paņemta) , solīja piegādāt 5-9 darba dienu laikā, bet līdz šim brīdim nav ne kleita, ne atbilde uz neskaitāmiem e-pastiem gan g mail gan fb gan mājas lapā.
Meklēju dažādus ceļus, kā uzrakstīt šim pārdevējam, bet diemžēl pilnīga ignorēšana. Norādītais telefona numurs (mājas lapā) neeksistē. Esiet uzmanīgi! Neiekrītiet tāpat kā es.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vineta Čamane 01.08.2022

Sazinājos ar Lietuvas interneta veikalu Mondego.lt, kas atrisināja šo problēmu . Paldies

K KeitijaDz 28.12.2022

Mondego.lv (SIA pats sau dizaineris) pilnīgs cilvēku krāpšanas kantoris.
Pasūtīju kādas 10 preces. Bija vēl lielās izpārdošanas kods. Nauda pārskaitīta caur paysera.
Kad nesaņēmu nekādu apstiprinājuma e-pastu no MONDEGO, un bija pagājušas jau 3 nedēļas, kā arī nekādas pazīmes, ka kāda prece virzītos manā virzienā, sāku viņiem sūtīt e-pastus. Uz tiem nekāda atbilde.
Visi kontakttālruņi, kas norādīti mondego.lv un lt lapā pie kontaktiem, nedarbojas.
Tad nu zvanīju uz paysera, tur izcila apkalpošana un attieksme, pēc pasūdzēšanās tur, uzreiz mondego ar mani sazinājās, ka kļūdas dēļ esot man pa nepareizu cenu visas preces pārdevuši, tāpēc izsūtīsot tikai vienu preci (tā arī uzreiz tika izsūtīta) un par pārējām naudu atgriezīšot.Ilgi neatgrieza naudu, pēc atkārtotas sūdzēšanās paysera, nauda pēc tam uzreiz tika atgriezta manā kontā. Tā viena prece, kuru saņēmu, neatbilda vēlamajam, pēc visiem noteikumiem atgriezu to viņiem atpakaļ (par savu naudu, sūtījums maksāja 7eur uz LT).. šo paciņu viņi pat nav paņēmuši pretī, cik noportu pēc informācijas omnivā, vienkārši nav paņemta, nekādas ziņas no viņiem nav. Tikai Omniva mājaslapā redzu informāciju, ka sūtījums tiek atgriezts man atpakaļ un ir iesprūdis kaut kur omnivā.
Pilnīga čakarēšana. Reaģēja tikai pēc cītīgas sūdzēšanās paysera (pieprasīja konta izdruku utt) .. Neiesaku nevienam tērēt savus nervus un naudu