Moller Auto Krasta - Bojājums

Sveicināti, es nesen nodevu automašīnu (automašīnai 7 mēneši) durvju krāsošanai. Plānotais darba laiks bija 3-4 darba dienas.
Ceturtajā dienā, nesagaidot zvanu, es piezvanīju pats un mani informēja, ka ir sabojājuši manu automašīnu (iebuktējuši jumtu!) .
Es palūdzu to nelabot, kamēr es pats nenovērtēšu zaudējumus.
Ierodoties nākamajā dienā, es ieraudzīju, ka viņi ir sākuši veikt remonta darbus.
Neskatoties uz to, ka man tika nodarīts finansiāls un morāls kaitējums, no servisa puses nebija nekādu kompensāciju vai atvainošanos.

Здравствуйте, недавно я сдавал машину (машине 7 месяцев) на покраску двери. Запланированное время работы было 3-4 рабочих дня.
На 4 день, не дождавшись звонка, я позвонил сам и мне сообщили, что они повредили мою машину (помяли крышу!) .
Я попросил, чтобы её не чинили до момента, пока я сам не оценю ущерб.
Приехав на следующий день, я увидел, что они все таки начали проводить ремонтные работы.
Не смотря на то, что мне был нанесён финансовый и моральный ущерб, со стороны сервиса не последовало никакой компенсации и извинений.

B

_ _Barons_ 22.01.2020

Ja no tādām lietām, kuras uzreiz atrisina, ir radies morāls kaitējums, tad kara gadījumā uz fronti memļakus nesūtam lai aizstāvētu sievas un dzimteni.

V vitols 24.01.2020

Kaktu servisā šādā situācijā tev neviens neko ne remontētu, pateiktu savāc savu auto un lasies!
Tu tagad te čīksti un centies iedzīvoties uz nabaga meistara darba ķibeli.
Jebkuram var gadīties netīši kautko sabojāt arī tev!

D Dreiks 31.07.2020

Ja Tavu auto sabojātu, tad Tu gan jau tā pat teiktu, "nekas, meistaram gadījās"!