www.sudzibas.lv Modulumaja.lv Krāpšana, slikta kvalitāte

Modulumaja.lv - Krāpšana, slikta kvalitāte

Šis uzņēmums, kurš ir būvējis manu māju, veic nekvalitatīvu darbu - neatzīst savas kļūdas un necenšās tās labot. Necenšās man pabeigt māju atrunājas ar citiem darbiem un darbinieku trūkumu, lai arī ir saņēmis pilnu summa, kas norādīta līgumā.

Nesen tika norādīts uz ļoti rupju kļūdu, kā nesavilkti mājas moduļi (savilkšana fiziski nav vairs iespējama, tas bij jādara uzreiz, kad māja tika uzlikta uz pamatiem) - ziemā mājas iekšpusē salst cauri un ir redzams sniegs.

Uzņēmums neatzīst savu kļūdu, bet gan piedāvā šo spraugu aiztaisīt ar papildus materiāliem.

Naiztaisot šīs spraugas (ko acīmredzot uzņēmums netaisās darīt, jo pašo šo kļūdu nesaskata) uz grīdas finiera tiks uzlikts p20 materiāls (jumta materiāls) , kas ir no bleķa un uz tā attiecīgi estrihs siltajām grīdām. - pastāv liela iespēja, ka ziemā atkal salstot cauri šīm spraugām - estrihs tiks salauzts - vai tam tā būtu jābūt?

Padomājiet trīsreiz vai izvēlēties šo uzņēmumu kā savas sapņu mājas ražotāju. Pēc norādīšanas uz kļūdām un vēlēšanās iegūt to par ko esmu samaksājis iegūstu vien atrunas un nevēlēšanos pat celt tālruni.

Https://www.facebook.com/1772077877/videos/10208719430701113/

K

A Aigars Ručevskis 01.12.2021

Nav pamatota,Tur vaina pašā saimniekā es domāju

K Kristine T. 05.12.2021

Kur Jūsuprāt ir saskatāma saimnieka vaina?