LV RU
www.sudzibas.lv Modul House Neapmierinoša darba kvalitāte, krāpšana

Modul House - Neapmierinoša darba kvalitāte, krāpšana

Uzņēmumam "Modul House"ir nopietnas problēmas ar savu saistību izpildi - gan termiņu ziņā, gan kvalitātes ziņā. Pilnīgi nekas no būvniecības un montāžas darbu gaitā iegūtā rezultāta neatbilst sākotnējiem solījumiem. Tiek sastādīta tāme par noteiktiem darbiem un to izmaksām un pēc tam taupīts, pērkot nekvalitatīvus un neatbilstošus materiālus - un tas viss - uz klienta rēķina.
Viens piemērs ar dzeramā ūdens akas rakšanu (papilddarbs kopā ar moduļu mājas uzstādīšanu) - Modul House būvdarbu vadītājs apgalvo, ka akas vietu izraudzījies pieredzējis rīkstnieks. Akā tiek ierakti 5 grodi, bet no ūdens - ne vēsts. Turklāt aka tie rakta aptuveni 10 (!!!) metru attālumā no kanalizācijas akas. Kad akas stāvokli novērtē neatkarīgi speciālisti, izrādās, ka:
1) Aka izrakta vietā, kur nav āderes, un šajā akā ūdens nekad nebūs.
2) Grodi akā ievietoti šķībi, un tos nevarēs iztaisnot.
3) Akai izmantoti kanalizācijas grodi (akas ražošanā izmantotas ķīmiskas vielas, un ūdens, kas ņemts no šādas akas, būs nelietojams).
Moduļu mājiņu uzstādot, netiek ievēroti nekādi līgumā noteiktie un viņu mājas lapās solītie izpildes termiņi, pie mājas salikšanas darbiem strādā neprofisionāli tīņi, kas aizmirst mājiņai uzlikt jumtu, tā rezultātā visa būve izmirkst pavasara sniega kušanas ūdeņu iespaidā, ieskaitot iekšējo apdari un mēbeles, un ir pilnībā jāpārtaisa.
Reāli Latvijā nav uzstādīta neviena moduļu mājiņa, kas būtu pabeigta. Pastāv tikai skaistas datorgrafikas, kas pilnīgi neatbilst realitātei, jo, pēc uzņēmuma vadītāja teiktā, datorgrafikai elementi esot ņemti no programmas bibliotēkas un realitāte nekad neatbilstot datorgrafikā redamajai bildītei. Uz jautājumu, kāpēc datorgrafikā netika zimēts tas, kā mājiņa izskatīsies realitātē, atbilde netika sniegta.
Turieties tālāk no šiem solītājiem!!!

Komentāri (3)

R regeta 21.08.2012

Detaļas - kā būvē Modul House

R regeta 21.08.2012

Tā jātaisa terases margas

K Kapteinis87 06.11.2018

Varbūt varat ierakstīt, vārdu uzvārdu personai, ar kuru slēdzāt līgumus, adresi firmai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes