Modris Megnis - Krāpnieks

Labdien!
Gribu pabrīdināt visus nekādā gadijumā neielaisties ar Modri Megni nekādos darijumos!
Uz doto brīdi viš darbojas SIA ABCtech. Būvdarbi kurus viņš uzņemās nekad netiks pabeigti laikā un tas kas tiks izdarīts būs vieni vienīgi brāķi, viņam nav neviena kvalificēta strādnieka jo viņš tiem nemaksā algas. Šī nav vienīgā sūdzība par viņu , gan no pasūtītājiem, gan strādniekiem, tāpēc secinājumus izdariet paši.

Работяга 15.08.2017

Vins man zvanija un isti ta firma kuru vins nosauca vispar neiksiste.

M Maxydrom 15.08.2017

Из-за таких людей как Модрис Мегнис, из Латвии уезжают молодые, здоровые, способные работники!
Потому что впахивают как скот, трудятся за смешные копейки, чтобы хоть за аренду квартиры можно было вовремя заплатить.
А в итоге оказываются на улице. Потому, что такие как люди как он - самые настоящие подонки.
И всё, что я написал - обоснованно! Не понимаю одного, почему этот человек спокойно и безнаказанно, на протяжении уже долгих лет, продолжает свою деятельность. Эму место в тюрьме.

Работяга 15.08.2017

Чтобы из латвии уехать нужны ДЕНЬГИ! И где вы их возьмете если каждый барыга дырявый?

N nezinkurs123 16.11.2023

Sveiki, vins joprojam ar so nodarbojas. gaidu savu algu kadu laiku un neka. viss tiesi ta pat un nekas nav mainijies.