Modra Autoskola - Slikts serviss

Labdien!
Vēlējos pastāstīt par manu pieredzi par šo skolu. Instruktors (Neminēšu Vārdu) sākumā bija ļoti laipns un runīgs. Bet pēc trešās reizes ar mani pat nerunaja un visu laiku agresīvi mani aizvainoja ar aizskarošiem vārdiem. Un tad kad gribēju mainīt autoskolu man par sodu prasīja 450€. Biju
šokā, bet tad kad sapratu, ka man tādas naudas nav un ka man cits nekas neatliek kā paciest šo murgu. Es šo autoskolu neieteiktu nevienam!

C

ž Žanna Stoļarova 14.04.2019

Kas par murgu, jums nevajag skolas atļauju, lai to nomainītu, vienkārši ņemat un nomainiet autoskolu un viss.

O Olga 13.09.2021

Man par Modra autoskolu vislabākās atsauksmes, īpaši instruktors Emīls. Ļoti korekts, pretimnākošs un pasniedz tā kā no pirmās reizes nokārtoju eksāmenu un pie viņa nokārto daudzi no pirmās reizes. Paskaidro visu! Šī bija mana trešā reize, kad centos nokārtot tiesības, izlietas 3 dažādas autoskolas un par šo viss superigakas atsauksmes

G Gulbenietis 13.09.2021

Ja trīs autoskola izietas, tad tu jau pati beidzot sāki saprast puses, ceļazīmes un to, ka uz gājēju pārejas babiņas nevar braukt nost :D. Autoskola tur maz ir pie vainas.