www.sudzibas.lv Modivo.lv Neatnāca sūtījums

Modivo.lv - Neatnāca sūtījums

Https://modivo.lv uz reizi atvainojos par sliktiem vārdiem pirku veikalā https://modivo.lv pulksteni gaidīju nedēļu kaut gan rakstīs piegāde apmēram 2 - 3 dienas beigās izrādījās ka viņi vienkārši pazaudēja sūtījumu pulkstenis bija pirkts dāvanu vajadzēja uz konkrētu datumu bet ne kā arī naudas atgriešana 14 dienas un veikals vispār ir Polijā jāveic maksājums uz Poliju nepērciet šajā sūda veikalā neko.

E Eapavi.lv 10.02.2023

@Ldz22422 ļoti žēl, ka Tavu sūtījumu neizdevās piegādāt. Naudas atgriešanu veicam 3-5 darba dienu laikā, izņēmuma gadījumos tas var ieilgt līdz 14 dienām. Aicinām klientus vienmēr vērsties klientu apkalpošanas dienestā, lai varam palīdzēt risināt radušos problēmu! Cieņā MODIVO.LV Komanda.

O OkVi 27.06.2023

Kāda ir jēgā vispār rakstīt “varam palīdzēt risināt radušos problēmu”?
Klientu servisu nevar sazvanīt, atbild pēc divām dienām, kad ir jau pavēlu, atzvanīts arī nevar. Atbild pilnīgi nonsenss, tomēr vēstulei ir daudz krāsaino “sirsniņu” un ar to viss atbalsts arī beidzas.:)

Šī bija mana pirmā un pēdējā reizē iepērkoties šajā veikalā. Vismaz kamēr nodaļas vadītājs neuzlabos klienta atbalsta procesu organizāciju.

E Eapavi.lv 28.06.2023

Sveiki, paldies par Tavu ziņu! Kvalitātes novērtēšanas dienests izvērtē katru iesniegumu, lai varētu uzlabot mūsu servisa kvalitāti. Cieņā, eapavi.lv Komanda

O Olegs mork 28.06.2023

Nauda beigās atgrieza ?