Modes mākslas studija - Slikts serviss

Pēc uzaicinājuma apmeklēt iestādi un iepazīties ar studiju pirms kursiem (gribēju pierakstīties jau pagājušogad), zvanot dabūju atbildi - "мы не смотровая площадка" no administratores, kura nemaz negribēja pat nosaukt savu vārdu. Tomēr atzvanot citā dienā dabūju to pašu administratori, kura runāja to pašu - "что вы хотите?", biju pilnīgi nepatīkami pārsteigtā atkal. Pēc mana zvana atzvanīja "slepenais" numurs - kurā "direktore" graudīja griezties policijā sakarā ar administratores terorizēšanu.
Gribēju slēgt līgumu, tagad nekāda gadījumā un nevienam nerekomendētu. Ļoti nepatīkami pārsteigtā.
Meitenes, vai jums viss ir kartībā? Ar klientiem tā neruna. Ja cilvēks zvana, tad jā, viņam ir interese par jūsu kompāniju un par jūsu produktu - kursiem. Tomēr pēc jūsu attieksmēs interese pazūda. Nerekomendēju studiju darbiniecēs nelaipnības dēļ.

Ko

Tu Turkey901 21.08.2019

Mācies krievu valodu, dzīvē lieti noderēs!
Šī principiālā auna pozīcija, ka te ir Latvija un runāšu tikai latviski, neiet krastā, jo īpaši tad, kad mēģini iekārtoties darbā (nav šis gadījums, un tomēr)!

Hu Hugo H. 21.08.2019

Ko var bāzties virsū ar savu krievu valodu? Turklāt sūdzībā nav pat pieminēta krievu valodas zināšana/nezināšana.

Tu Turkey901 21.08.2019

Un ja aģitētu ar angļu vai vācu valodas nezināšanu? Tikai aprobežoti cilvēki uzskata valodu nezināšanu par tikumu un normu!