Modes Esence, Marijas 25

Savus blondines instinktus apmierinot, iegriezos ari saja veikala, lai kaut cik atsveidzinatu savu pavasara garderobi. Un diemzel lai cik ari pievilcigs produktu klasts nebutu, mani satrieca pardevejas attieksme, izskatijas varbut ari pec veikala vaditajas, jo man jau liekas, ka tads siks, mazs pardevejish nevaretu atlauties uzdot tadus jautajumus. Musu dialogs sakas ar vinas jautajumu "Vai jus te ko meklejat?" Ja, nu nebiju tai pasa labakaja noskanojuma parverst to par joku, un tapec ieteiktu ari jums neiegriezties sai veikala, ja velaties pienemamu apkalposanu, kad jums nenoradis kas ir un kas nav "gari svarki", tas tik piemers.

A Andra 03.08.2008

Modes Esences ir viens no lielā Rīgas veikalu piedāvājuma klāsta, manuprāt, atšķirīgs, ar labu apkalpošanu apvēltīts veikals. Man patīk retu reizi tur apskatīt kādu jaunu kleitu!

R Ruta Ozoliņa 03.10.2012

Ar prieku iegriežos Cēsīs Modes Esencēs- laipna pārdevēja, lai ari veikals nav pārblīvēts un man ir, tā teikt, nestandarta augums, vienmēr atrodu to, ko esmu vēlējusies. Pārdevējai piemīt apbrīnojama profesionalitāte un, galvenais, patīk strādāt ar cilvēku. Kā to var sajust!!!