www.sudzibas.lv Modernas frizūras NEPATIESAS INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA PAR PAKALPOJUMU

KOPALETAK.LV / SALONS MODERNAS FRIZURAS - NEPATIESAS INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA PAR PAKALPOJUMU

Piedāvājumā minēts, ka pakalpojuma cena ir 25 Ls un ka procedūra ilgst aptuveni 2 stundas. Man šī procedūra tika veikta 45 minūtēs. Matu stāvoklis nebija ne par gramu labāks kā iepriekš, kaut gan meistare apgalvoja, ka "keratīns" esot ļoti labi iedarbojies un efekts esot ļoti veiksmīgs. Un kad gāju prom viņa minēja, ka ja gribot, lai nākot vēl, jo šī procedūra bez kupona un bez griešanas maksājot 10 Ls.

C Cicis 25.11.2011

Atsevišķi lētāk ! Pērciet tik pērciet tos kuponus !

L Laima 02.12.2011

Es arī izmanoju šo piedāvājumu un neko labu nevaru pateikt. Frizierei visu laiku trīcēja rokas, laikam jauniņā trennējās, pats keratīns matos tika ielikts tik maksimāli maz, ka man likās, ka nemaz visiem netika un rezultāts = nulle.

T True-ляля 09.12.2011

За такую цены это скорее всего не кератин был, а простое ламинирование волос.=) лопухи.

J jolly 11.01.2012

No sakuma biju ljoti prieciga, ka salons ir tuvu majam, bet kad aizgaju- sapratu, ka neka laba tur nebus. Manikira meistare sabojaja nagus njemot nost gelish laku. Ljoti neprofesionali specialisti. Kaut par frizieri neko nevaru pateikt- es vienkarshi nolemu taja salona neka vairs nedarit pec ta superiga ''manikira'' un ari pec vinjas pashas frizuras vareja spriest, ka nav ko man tur gaidit. Un protams nebija nekads kupona solitajs stilists.

L lindinja 11.02.2012

Šis salons ir vnk briesmīgs. Biju ar kuponu uz krāsošanu vairākos toņos, griezšanu, masku un veidošanu. Un nesakiet, ko tad no kupona var gaidīt, jo esmu bijusi citur apmierināta.
Vārdu sakot uz vietas riža fūrija, kam darba ētika ir neizprotams jēdziens, izkomandē kaut kādas studentītes-frizierītes ar trīcošām rokām, pati runā lauzītā latviešu valodā un nesaprot ko viņai saka, ar klientu vispār nekonsultējas, tik nobļaujas, ka krāsu esot jau iejaukusi, krieviski visu laiku klientu noliek - briesmīgs ūķis un nekvalitatīvs darbs!

A Anna.J. 14.03.2012

А я не совсем согласна, была в салоне этом не раз, и всегда все нравилось. И покраской довольна, и стрижкой и маникюр делала с покритием гелишь, все долго держалось, даже дольше чем обещал мастер. И сам салон очень понравился, и дружественная атмосфера, странные вам мастера попались там, я таких не видела у них.

T Tag 17.03.2012

Muļķības, salona vadītāja ir ļoti laba stiliste. un pirmo reizi dzirdu, ka nekonsultējas ar klientu. Uzklausa un dod padomus kā labāk. Nenokrāsos un nenogriezīs par vairak nekā vajag! Un kas jums par trīcošām rokām?:DDD viņas visu dara lēni un uzmanīgi ar ļoti lielu precizitati, nevis kā dažās vietās - tik bliež to krāsu šķībi greizi un griež pa metram matus nost!!:DD

Iesaku, ja kāds grib sevī kaut ko mainīt :)

I Iresa 08.09.2016

Esmu visai kaprīza, bet pat man friziere un stiliste Agnese patika. Beidzot viens no retajiem frizieriem nogrieza tā, kā jau sen esmu gribējusi, bet neviena tā īsti nav bijusi spējīga pat saprast ko īsti gribu, kur nu vēl tā nogriezt! :)