www.sudzibas.lv "Moda" Neprofesionālisma kalngals

"Moda" - Neprofesionālisma kalngals

Pirms pāris dienām biju aizgājusi uz gēla nagu profilaksi salonā "Moda" (gan frizieris, gan manīkīrs, pedikīrs zem šī nosaukuma, cik saprotu). Tik neprofesionāli uzliktus nagus vēl nekad dzīvē nebiju redzējusi. Bumbuļaini, pilni ar gaisa burbulīšiem, laka zem gēla izplūdusi, atstātas strīpas no iepriekšējās nagu lakas, papildu tam visam, tā kā man bija gaiši nagi šoreiz, cauri spīdēja līdz galam nenovīlētas iepriekšējo nagu robežas + pir krāsa bija pielipušas kaut kādas spalviņas! Pilnīgs murgs. Trakākais ir tas, ka pašā salonā iekšā to neredz, tur ir tumšs. Ieraudzīju tikai, kad, iekāpusi mikroautobusā, sāku pētīt nagus. Mājās pati vīlēju lieko gēlu nost, lai varētu rokas rādīt cilvēkiem. Nauda lieki izmesta. Fuj, šim salonam!