www.sudzibas.lv Moda Maks Apkalpošana, pakalpojumi UCC

Moda Maks - Apkalpošana, pakalpojumi UCC

Labdien. Velos dalities sava pieredze ar jauno veikalu Moda Maks Kengaraga. Biju divas dienas pec kartas tur iepirkties un iespaids par veikalu loti atskiras. Pirmaja diena man noveicas iet garam uz veikala atversanu. Cenas gan mani neapmierinaja tacu biju parsteigta par apkalposanu. Visas kasierites laipni smaidija un bija patikami tur iepirkties. Visvairak man parsteidza jauna ismataina pardeveja kas mani uzrunaja ka kundzi un citas klientes par damam, paradija visu kas kur atrodas un man patika vel otra pardeveja pie kuras mani aizveda iepriekseja. Diemzel vardus neatceros bet tiesam patikamas pardevejas. Otraja diena gan biju loti saruktinata jo kasiere pie kases pat atlavas uz manis uzblaut. Un es ta ari nevaru saprast kapec man atteica pienemt veco klienta karti. Veikals izskatas tiesi tads pats ka vecais tikai nosaukums cits un citas pardevejas

R

A AmpaLampa 28.05.2018

:D Ļoti smieklīga sūdzība, atvainojos protams.
Ja tu šodien nopērc maizes kukuli, kurš izskatās tāds pats kā vakar nopirktais, tas nebūt nenozīmē, ka tu jau esi par to samaksājusi.

Z zefirina20 05.06.2018

|Piekritu AmpaLampa. Meaby pardeveja nebija oma i vso vai tev paklausijas ka si blauj... Es ari stradaju tirznieciba un zinu ka ir kad visu dienu pie kondiskas japavada... ja vel vecais PSRS tad vispar ausis dzingst un vairs nedzird pats savu balsi... LOL..

U Udika 11.06.2018

Похоже,что магазины фирмы экономкласс,которая в долгу у государства на многие десятки тыысяч евро ( доступная инфа Лурсофта ) превратились в магазины модамакс!хотя бы цвета рекламы поменяли для приличия! А то люди возмущаются, почему не работают " старые" скидочные карточки, ха- ха!

A anonīmais01 18.03.2023

Labdien! Šodien iepirkos veikala "moda maks" un pie kases stāvēja pārdevēja veikalā biju iegādāties bērniem preces. Veikala biju ar savu vīru un 2 dēliem un pārdeveja manu vīru un dēlus dzīna ārā uz ielas. Bērni neko neizdarīja vienkārši stāvēja man blakus pie kases. Vēlos sagaidīt atvainošanos no veikala adminstrācijas.

A anonīmais01 18.03.2023

Veikals ir Ķengaragā!